REYAP SAĞLIK GRUBU

REYAP SAĞLIK GRUBU

 

Reyap Sağlık Grubu, ilk sağlık yatırımını 2011 yılında hizmete açtığı Reyap Hastanesi Çorlu ile gerçekleştirmiştir. Reyap Hastanesi Çorlu uzman sağlık personeli, sürekli yenilenen teknolojik alt yapısı ve verdiği nitelikli sağlık hizmetiyle yalnızca Tekirdağ’dan değil, aynı zamanda Kırklareli, Edirne ve İstanbul olmak üzere birçok ilimizden gelen hastalarımızın tercih ettiği güvenilir bir sağlık kuruluşudur.

Tanı ve tedavi hizmetlerimizin tamamlayıcı ve destekleyici yönü olan gelişmiş otelcilik hizmetlerimizle hastalarımıza ve refakatçilerine sağladığımız ayrıcalıklı konaklama sayesinde yurt dışından da hasta kabul etmekte ve ağırlamaktayız.

Reyap Sağlık Grubu, ikinci yatırımı olan Reyap Hastanesi İstanbul’ u 2016 yılında Esenyurt’ ta hizmete açmıştır. Hastane binasının teknik alt yapısı, teknolojik donanımı, işlevselliği bir üniversite hastanesinin çok yönlü eğitim, öğretim, araştırma ve uygulama gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Reyap Hastanesi İstanbul’da yurt içinden ve yurt dışından gelen tüm hastalarımıza bilimsel ve teknolojik gelişmelere dayanan, evrensel ahlâk değerleri ve etik tıp ilkeleri doğrultusunda, layık oldukları üstün nitelikli, eşit ve ekonomik açıdan ulaşılabilir sağlık hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.

Hastane binamızda ve yanındaki alana otel konseptiyle inşa edilecek olan konuk evinde konaklama olanağı ile hastalarımızın ve yakınlarının kusursuz konforunu ve mutlak memnuniyetini amaçlamaktayız.

Reyap Sağlık Grubu; nitelikli sağlık hizmetinin ancak nitelikli sağlık personeliyle verilebileceğinin bilincinde olup her aşamada sağlık personeli eğitme ve yetiştirme görevini üstlenmiştir.

T.C. İstanbul Rumeli Üniversitesi ile iş birliği içerisinde olan Reyap Sağlık Grubu; Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak Reyap Hastanesi İstanbul’ u belirlemiş olup uzman akademik kadrosuyla ders programı oluşturma, ders verme, uygulama alanı sağlama, eğitim gereksinimlerini saptama ve karşılama çalışmalarıyla eğitim, öğretim, araştırma, geliştirme, uygulama, eşgüdüm gibi kapsamlı akademik ve idari çalışmaların her aşamasını düzenlemekte ve yürütmektedir.

Reyap Sağlık Grubu, tıp biliminin bütün dallarında insan sağlığını koruma, geliştirme ve iyileştirme alanında çalışan ve bilimsel araştırmalar yapan sağlık personelinin yetiştirilmesine yönelik kapsamlı eğitim, öğretim ve hizmet faaliyetlerini sürdüreceği tıp fakültesi statüsüne kavuşmak için gün saymaktadır.