Genel Yoğun Bakım Ünitesi

Genel Yoğun Bakım Ünitesi

9 yatağı bulunan genel yoğun bakım ünitesinde her yatak için birer ventilatör ile bağışıklık sistemi zayıflamış hastaların takip edilebileceği 2 adet basınç ayarlı izolasyon odası bulunmaktadır.
İlk yaştan itibaren tüm kritik hastalarda optimal desteğin sağlanabildiği yoğun bakım servisimizde, tüm ciddi vakalara anında etkili bir şekilde müdahale edilebilmektedir. Yoğun bakım ünitemiz 24 saat boyunca tecrübeli kadrosuyla hizmet vermektedir.
Hastalarımız, yoğun bakım deneyimine sahip bire bir hemşire takibinde olup tedavileri tecrübeli yoğun bakım hekimlerince sürdürülmektedir. Yoğun bakım biriminde bilimsel ve etik yaklaşımdan hiçbir şekilde taviz verilmemektedir.
Genel yoğun bakım ünitesinde verilen hizmet, Reyap Hastanesi’nin hastalarına gösterdiği özeni kanıtlar niteliktedir. Ağır hastalara bakan ünitemizde büyük veya özel bir ameliyat geçirmiş hastalar veya acil bir durumda solunum yetmezliği, majör travma, sepsis veya kalp durması sonrası hastaneye gelen kişilere hizmet verilmektedir.
Ünitede, bir hemşireden bire bir bakım alınır. Fizyoterapistler, diyetisyenler, danışmanlar, hemşireler ve idari personelden oluşan geniş bir ekibimiz mevcuttur.
Ayrıca, en uygun bakımı aldığınızdan emin olmak için kardiyoloji, nöroloji ve göğüs hastalıkları alanlarında uzman meslektaşlarımızla yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.

HEMEN RANDEVU AL

  Hızlı randevu formunu doldurduktan sonra tarafınıza en kısa sürede çağrı merkezi temsilcilerimiz geri dönüş yapacaktır.  

  2

  HASTANE

  126

  UZMAN DOKTOR

  1200+

  PERSONEL

  45

  TIBBİ BİRİM

  500000+

  YILLIK HASTA SAYISI

  X