Kurumsal

Online İşlemler
Tanıtım Filmi

Reyap Hastanesi İstanbul

REYAP SAĞLIK GRUBU

Reyap Sağlık Grubu, ilk sağlık yatırımını 2011 yılında hizmete açtığı Reyap HastanesiÇorlu ile gerçekleştirmiştir. Reyap Hastanesi Çorlu, uzman sağlık personeli,sürekli yenilenen teknolojikalt yapısıveverdiği nitelikli sağlık hizmetleriyle yalnızca bölgeden değil, diğer illerden de gelen birçok hastamızın tercih ettiği güvenilir bir sağlık kuruluşudur. Reyap Hastanesi Çorlu, hastane olarak inşa edilen 12.000 m2 kapalı alana ve kapalı otoparka sahip 12 katlı çağdaş binasında ayakta ve yataraktedavinin yanı sıra 24 saat Acil Servis ve Ambulans hizmeti vermektedir. Hastanemizde 55 yataklı yoğun bakım ünitesiyle 29 yataklı Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi (3. basamak), 6 yataklı Kalp Damar Cerrahisi Yoğun Bakım Ünites i (3 basamak), 6yataklı Koroner Yoğun Bakım Ünitesi (1. basamak), 14 yataklı Genel Yoğun BakımÜnitesi (3. basamak) ve 6 Temas İzolasyon Odası ile hizmet verilmektedir.

REYAP HASTANESİ İSTANBUL

Reyap Hastanesi İstanbul,hastaların ulaşım kolaylığı düşünülerek 2016 yılındaİstanbul'un Esenyurt ilçesinde hizmete açılmıştır. Hastanenin konum olarak AtatürkHavalimanına yakınlığı ile yurt dışından gelen yabancı hastaların da ulaşım kolaylığısağlanmıştır.Sağlık hizmeti standartları, fiziki özellikleri, tıbbi cihaz parkuru ve teknik donanımıile üniversite hastanesi olmak üzere planlanıp inşa edilmiş olan otelcilik anlayışıyla birleştirilmesinin başarılı eseridir.

35.000 m2'lik kapalı alana 250 araç kapasiteliotoparkıyla 12 katli olarak inşa edilen hastanemizin yatay bina yapısı ile hastaların özellikle ayakta tanı ve tedavi işlemlerinde alacakları tüm hizmetlere kolay erişimisağlanmıştır. Hasta ve hasta yakınlarına üst düzey konfor sunan 4 corner suit oda,21 suit oda, 148 özel hasta odası ve77 yoğun bakım yatağı ile birlikte toplam 275yatak kapasitesine ulaşılmıştır. 11 ameliyathane salonumuz en gelişmiş cihazlarla donatılmıştır. Tıbbi bölümlerimiz işinla kanser tedavisi yapanVarian TrueBeam ,kanserli doku taraması yapan PET-CT,3Tesla MR, 256 kesit Bilgisayarlı Tomografi.4D Ultrason, Özel Işık Filtreli (Yellow 560) OPMI Pentero 900 ZEISS cerrahi mikroskop, 3D Tomosentez Mamografi gibi ileri teknoloji ürünü tibbi cihazlarla donatılmıştır.

T.C. İstanbul Rumeli Üniversitesi ile iş birliği içerisinde olan Reyap Hastanesi Istanbul sağlık hizmeti vermekle yetinmeyerek nitelikli sağlık personelinin yetiştirilmesi görevini de üstlenmiştir.
Her düzeyde sağlık personelinin yetiştirilmesi amacıyla uygulama alanı sağlama, ders programi oluşturma, ve karşılama çalışmalarıyla eğitim, öğretim, araştırma, geliştirme, uygulama , eş güdüm gibi akademik ve idari çalışmaların aşamalarını düzenlemekte ve yürütmektedir.
Reyap Hastanesi İstanbul, dinamik ve yeniliklere açık kimliğiyle bireysel ve toplumsalsağlıkhizmetleriyle ilgili bütün alanlarda yapılan projelerde yer almak üzere diğer yurt içinden, yurt dışından, kamu ve özel kurum ve kuruluşlarla iş birliği yapmaktadır.