GENEL BİLGİLER

Görev Yeri:

Çorlu, Tekirdağ


Çalışma Şekli:

Tam Zamanlı


Deneyimli ve alanında uzman kadromuz ile hasta memnuniyeti odaklı ve sağlık sektöründe fark yaratan hizmet anlayışı ile Reyap Hastanesi Çorlu, 2011 yılından bu yana Trakya bölgesindeki hastalara kesintisiz hizmet vermektedir.

12.000 m2’lik kapalı alana sahip olan Çorlu hastanemiz, maksimum hasta ve hasta yakını konforu gözetilerek tasarlanmış 102 klinik yatağı, 55 yoğun bakım ünitesi yatağı olmak üzere toplamda 157 yatakla hizmet verilmektedir. Yatarak tedavinin yanı sıra 24 saat acil servis ve ambulans hizmeti sunan Çorlu hastanemizde; 29 yataklı (küvözlü) Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi, 6 yataklı Kalp Damar Cerrahisi Yoğun Bakım Ünitesi, 6 yataklı Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, 14 yataklı Genel Yoğun Bakım Ünitesi ve 6 temas izolasyon odası bulunmaktadır.

Reyap Hastanesi Çorlu, genel branşların yanı sıra özellikle Tüp Bebek ve Üreme Sağlığı Merkezi, Prematüre Retinopatisi Tanı Merkezi ve Medikal Dermatoloji Uygulamaları Merkezi gibi merkezler ile, bölgenin sayılı hastanelerinden biri olarak dikkat çekmektedir.

 

Multidisipliner tedavi yaklaşımı ile yaşamın her döneminde ihtiyaç duyulabilecek her türlü sağlık hizmetini profesyonel kadrosuyla sunan hastanemiz, hastalarının ihtiyaçlarını ön planda tutarak sağlık sektöründe öncü ve güvenilir bir merkez olmayı hedeflemektedir.

Reyap Çorlu Hastanesi‘ nde görevlendirilmek üzere; ”Laboratuvar Teknisyeni/Teknikeri” aramaktayız.


İş Tanımı:

  • En az Lise tercihen üniversitelerin Laboratuvar Teknikerliği/Teknisyenliği bölümü mezunu,
  • En az 1 yıl Laboratuvar Teknikerliği/Teknisyenliği deneyimi olan,
  • Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
  • İletişim becerileri güçlü, takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı,
  • Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi,
  • Planlama konusunda organizasyon yeteneğine sahip,
  • Prosedüre uyumlu çalışmaya özen gösteren,
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

Başvuru Formu

CV


Eğer CV'niz varsa, aşağıdaki alanı kullanarak dosyanızı yükleyebilirsiniz. Yoksa, metin alanını kullanarak kendinizi tanıtabilirsiniz.

Yüklemek için tıklayın veya dosyayı bu alana sürükleyin.

This site is registered on wpml.org as a development site.