Bu web sitesi, Reyap Hastanesi tarafından hazırlanmış olup her türlü hakkı saklıdır. Siteyi ziyaret eden kullanıcılar, siteyi kullanmayı başladıklarında, her türlü sorumluluk kendilerine ait olmak üzere aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.

Bu sitede yer alan bilgi, görüntü, doküman, fotoğraf, video, görüş, tavsiye vb. paylaşımlar sadece bilgi edinmek amacıyla kullanılabilir. Bu sitede yer alan tüm bilgiler Reyap Hastanesi’nden  izin alınmaksızın değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz, iletilemez, başka bir lisana çevrilemez, kısmen veya tamamen kopya edilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Aksi takdirde kuralları ihlal eden kişi, hukuki ve cezai yaptırımlara tâbi olur.

Reyap Hastanesi, sitede yer alan içeriklerin hiçbirinde tedavi, tanı, teşhis, yönlendirme ve ticari bir amaç bulundurmamaktadır. Dolayısıyla bu site aracılığıyla erişilen bilgilerin kullanımından veya hatalı kullanımından doğan veya doğacak olan zarar veya kayıplardan dolayı hiçbir hal ve şartta, sorumluluk kabul etmez. Tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir.

Reyap Hastanesi, sitede yer alan linklerle ulaşılacak sitelerin kullanımından veya yanlış kullanımından oluşabilecek zararlar veya kayıplar nedeniyle sorumlu ve yükümlü olmayacaktır.

Sitede bilgi vermek amaçlı site kullanıcılarına sunulan tüm bilgilerin, dokümantasyonların ve linklerin doğru olması için her türlü gayret gösterilmiştir. Reyap Hastanesi, sitenin kullanılamaması, sitenin kullanımından meydana gelen/ gelecek olan aksaklıklar, sitedeki eksiklikler/yanlışlıklar veya revizyonda gecikme olması durumunda hiçbir sorumluluk kabul etmez.

İşbu web sitesi içeriğindeki tüm bilgilerin, dokümantasyonların ve ifadelerin (yazı, resim, görüntü, video, logo vb. gibi) tüm hakları Reyap Hastanesi’ne aittir ve Reyap Hastanesi’nin izni olmaksızın kullanılamaz. Sitede yer alan herhangi bir içeriğe bilgi gönderen site kullanıcısı, vermiş olduğu bilgilerdeki herhangi bir fikrin, Reyap Hastanesi tarafından herhangi bir amaç için kullanılabileceğini kabul etmiş durumdadır.

Yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkçe Yasal Uyarı metni esas alınacak olup, böyle bir durumda Reyap Hastanesi her türlü hukuki haklarını kullanacağını taahhüt eder.

This site is registered on wpml.org as a development site.