Kurumsal

REYAP SAĞLIK GRUBU HAKKINDA

2011 senesinde Çorlu ve 2016 senesinde İstanbul’da hizmet vermeye başlayan Reyap Sağlık Grubu, güvenilir bir sağlık kuruluşu olma yolunda önemli adımlar atmış ve her türlü hastalığın tanısı ve tedavisi için nitelikli bir sağlık personeli ekibi ve sürekli yenilenen bir teknoloji altyapısı kurmuştur.
Türkiye’nin dört bir yanından Reyap Hastanesi’ne en iyi sağlık hizmeti için gelen hastaların yanı sıra yabancı hastalar da burayı tercih etmektedir.

REYAP HASTANESİ İSTANBUL

Reyap Hastanesi İstanbul, hastaların ulaşım kolaylığı düşünülerek 2016 yılında İstanbul’un Esenyurt ilçesinde hizmete açılmıştır. Hastanenin konum olarak havalimanına yakınlığı ile yurt dışından gelen yabancı hastaların da ulaşım kolaylığı sağlanmıştır.
Sağlık hizmeti standartları, fiziki özellikleri, tıbbi cihaz parkuru ve teknik donanımı ile üniversite hastanesi olmak üzere planlanıp inşa edilmiş olan otelcilik anlayışıyla birleştirilmesinin başarılı eseridir.
35.000 m2’lik kapalı alana 250 araç kapasiteli otoparkıyla 12 katlı olarak inşa edilen hastanemizin yatay bina yapısı ile hastaların özellikle ayakta tanı ve tedavi işlemlerinde alacakları tüm hizmetlere kolay erişimi sağlanmıştır.
Hasta ve hasta yakınlarına üst düzey konfor sunan 4 corner suit oda, 21 suit oda, 148 özel hasta odası ve 77 yoğun bakım yatağı ile birlikte toplam 275 yatak kapasitesine ulaşılmıştır. 11 ameliyathane salonumuz en gelişmiş cihazlarla donatılmıştır.
Tıbbi bölümlerimiz; ışınla kanser tedavisi yapan Varian TrueBeam, kanserli doku taraması yapan PET-CT, 3 Tesla MR, 256 kesit Bilgisayarlı Tomografi. 4D Ultrason, Özel Işık Filtreli (Yellow 560) OPMI Pentero 900 ZEISS cerrahi mikroskop, 3D Tomosentez Mamografi gibi ileri teknoloji ürünü tibbi cihazlarla donatılmıştır.
T.C. İstanbul Rumeli Üniversitesi ile iş birliği içerisinde olan Reyap Hastanesi Istanbul, sağlık hizmeti vermekle yetinmeyerek nitelikli sağlık personelinin yetiştirilmesi görevini de üstlenmiştir.
Her düzeyde sağlık personelinin yetiştirilmesi amacıyla uygulama alanı sağlama, ders programı oluşturma ve karşılama çalışmalarıyla eğitim, öğretim, araştırma, geliştirme, uygulama, eş güdüm gibi akademik ve idari çalışmaların aşamalarını düzenlemekte ve yürütmektedir.
Reyap Hastanesi İstanbul, dinamik ve yeniliklere açık kimliğiyle bireysel ve toplumsal sağlık hizmetleriyle ilgili bütün alanlarda yapılan projelerde yer almak üzere diğer yurt içinden, yurt dışından, kamu ve özel kurum ve kuruluşlarla iş birliği yapmaktadır.

REYAP HASTANESİ ÇORLU

Reyap Hastanesi Çorlu, uzman sağlık personeli, sürekli yenilenen teknolojik alt yapısı ve verdiği nitelikli sağlık hizmetleriyle yalnızca bölgeden değil, diğer illerden de gelen birçok hastamızın tercih ettiği güvenilir bir sağlık kuruluşudur.
Reyap Hastanesi Çorlu, hastane olarak inşa edilen 12.000 m2 kapalı alana ve kapalı otoparka sahip 12 katlı çağdaş binasında ayakta ve yatarak tedavinin yanı sıra 24 saat Acil Servis ve Ambulans hizmeti vermektedir.
Hastanemizde 102 klinik yatağı, 55 yoğun bakım ünitesi yatağı ile toplamda 157 yatakla hizmet veriyor oluşunun yanı sıra 29 yataklı Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi (3. basamak), 6 yataklı Kalp Damar Cerrahisi Yoğun Bakım Ünitesi (3 basamak), 6 yataklı Koroner Yoğun Bakım Ünitesi (1. basamak), 14 yataklı Genel Yoğun Bakım Ünitesi (3. basamak) ve 6 Temas İzolasyon Odası ile faaliyet göstermektedir.
Hastanemizde, 29 yataklı Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi (3. basamak), 6 yataklı Kalp Damar Cerrahisi Yoğun Bakım Ünitesi (3 basamak), 6 yataklı Koroner Yoğun Bakım Ünitesi (1. basamak), 14 yataklı Genel Yoğun Bakım Ünitesi (3. basamak) ve 6 Temas İzolasyon Odası ile hizmet verilmektedir.

REYAP HASTANESİ ÇORLU TIBBİ BÖLÜMLER

Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi, Tüp Bebek Ünitesi (ÜYTE-IVF), 55 yataklı Erişkin ve Yenidoğan Yoğun Bakım üniteleri ile toplam 28 branşta, toplam 50 deneyimli hekim ve sayısı 400’ü aşan sağlık, teknik ve idari personeli ile yedi gün yirmi dört saat ayakta ve yatarak tedavinin yanı sıra acil ve ambulans hizmeti verilmektedir.
Reyap Hastanesi Çorlu; “Özel Hastaneler ile Vakıf Üniversite Hastanelerinin Puanlandırılmasına Dair Yönerge” kapsamında 2012 yılında Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından Türkiye genelinde 495 hastanede yapılan değerlendirmede Reyap Hastanesi Çorlu’ya A Grubu Hastane statüsü verilmiştir. 2011 yılında başlayan üstün nitelikli sağlık hizmeti sunma gayretimiz, Sağlık Bakanlığı ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından yüksek notlarla değerlendirilmiştir.
 • Profesyonellik ve Kesintisiz Hizmet
 • Adil ve Hakkaniyetli Hizmet
 • Etkinlik, Etkililik, Süreklilik, Verimlilik
 • Mahremiyet ve Gizliliğe Önem
 • Bilimsel ve Akılcı Hizmet
 • İnsana ve Emeğe Saygı

REYAP SAĞLIK GRUBU | İSTANBUL - ÇORLU

YAŞAM KALİTENİZİ YÜKSELTMEK İÇİN!

Konforlu Bakım

Suit oda, corner suit oda, özel hasta odası ve yoğun bakım yatakları ile birlikte hasta ve hasta yakınlarına üst düzey konfor sunmaktayız.

Uzman Tıbbı Birimler

Reyap Sağlık Grubu; tıptaki gelişmeleri takip eden, alanında uzman ve akademik hekim kadrosu ve deneyimli sağlık çalışanları ile 7 gün 24 saat uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.

Üst Düzey Kalite

Reyap Sağlık Grubu olarak, 2011 yılında Tekirdağ Çorlu’da hizmete giren ilk hastanesinin ardından, Ekim 2016’da Reyap Hastanesi İstanbul ile Esenyurt’ta üst düzey kalitede hizmetine devam ediyor.

Teknolojik Ekipmanlar

Tam teknik kapasiteye sahip, ileri teknoloji ürünü tıbbi cihazlar ile üstün nitelikli sağlık hizmeti sunuyoruz.

REYAP UZMANLARINA SORUN!

  Hızlı randevu formunu doldurduktan sonra tarafınıza en kısa sürede çağrı merkezi temsilcilerimiz geri dönüş yapacaktır. 

  2

  HASTANE

  106

  UZMAN DOKTOR

  1200+

  PERSONEL

  45

  TIBBİ BİRİM

  1000000+

  YILLIK HASTA SAYISI

  X