Ligasure Teknolojisi

Akademik olarak kabul görmüş en yeni yöntemlerden birisi olan Ligasure teknolojisi, radyofrekansın kanama kontrollü kesmede kullanımıdır.

Dokudaki lifleri düşük ısıda füzyon enerjisi kullanarak birbirine yapıştırır.

Böylelikle, hemoroid memeleri kesilerek çıkartılırken kanama olmaz ve geride sağlam olarak kalmış olan dokular birbirine yapışmış olduğu için dikiş atma ihtiyacı da ortadan kalkar.

Açık ve kapalı hemoroidektomi ameliyatlarında olduğu gibi hastalıklı hemoroid memeleri tamamen çıkartılır.

Kansız, dikişsiz ameliyat olanağı sağlar. Ameliyat süresinin kısalması ve ameliyat sonrası ağrının çok az olması gibi avantajlari vardır. 3. ve 4. derecedeki hemoroidlerde, nüks etmiş vakalarda ve komplike olmuş, kanayan hastalarda rahatlıkla kullanılabilir.

REYAP SAĞLIK GRUBU | İSTANBUL - ÇORLU

YAŞAM KALİTENİZİ YÜKSELTMEK İÇİN!

Konforlu Bakım

Suit oda, corner suit oda, özel hasta odası ve yoğun bakım yatakları ile birlikte hasta ve hasta yakınlarına üst düzey konfor sunmaktayız.

Uzman Tıbbı Birimler

Reyap Sağlık Grubu; tıptaki gelişmeleri takip eden, alanında uzman ve akademik hekim kadrosu ve deneyimli sağlık çalışanları ile 7 gün 24 saat uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.

Üst Düzey Kalite

Reyap Sağlık Grubu olarak, 2011 yılında Tekirdağ Çorlu’da hizmete giren ilk hastanesinin ardından, Ekim 2016’da Reyap Hastanesi İstanbul ile Esenyurt’ta üst düzey kalitede hizmetine devam ediyor.

Teknolojik Ekipmanlar

Tam teknik kapasiteye sahip, ileri teknoloji ürünü tıbbi cihazlar ile üstün nitelikli sağlık hizmeti sunuyoruz.

2

HASTANE

106

UZMAN DOKTOR

1200

PERSONEL

45

TIBBİ BİRİM

1000000

YILLIK HASTA SAYISI

X