Reyap Hastanesi – Çorlu

REYAP SAĞLIK GRUBU - ÇORLU HASTANESİ

Reyap Sağlık Grubu, ilk sağlık yatırımını 2011 yılında hizmete açtığı Reyap Hastanesi Çorlu ile gerçekleştirmiştir.
Reyap Hastanesi Çorlu, uzman sağlık personeli, sürekli yenilenen teknolojik alt yapısı ve verdiği nitelikli sağlık hizmetleriyle yalnızca bölgeden değil, diğer illerden de gelen birçok hastamızın tercih ettiği güvenilir bir sağlık kuruluşudur.
Reyap Hastanesi Çorlu, insan sağlını korumak, sürdürmek, geliştirmek ya da yeniden kazandırmak amacıyla İstanbul Edirne karayolu üzerinde hastane olarak projelendirilerek 12 katlı ve 12.000 metrekare kapalı alanı bulunan binasında, hastaların alacakları tüm hizmetlere kolay ulaşmalarını sağlayacak ilerici bir mimari anlayışla inşa edildi.
Reyap Hastanesi Çorlu, yatarak tedavinin yanı sıra 24 saat Acil Servis ve Ambulans hizmeti vermektedir. Hastanemizde 29 yataklı Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi (3. basamak), 6 yataklı Kalp Damar Cerrahisi Yoğun Bakım Ünitesi (3 basamak), 6 yataklı Koroner Yoğun Bakım Ünitesi (1. basamak), 14 yataklı Genel Yoğun Bakım Ünitesi (3. basamak) ve 6 Temas İzolasyon Odası ile hizmet verilmektedir.
Reyap Hastanesi Çorlu, maksimum hasta ve hasta yakını konforu gözetilerek tasarlanmış 102 klinik yatağı, 55 yoğun bakım ünitesi yatağı olmak üzere toplamda 157 yatakla hizmet vermektedir.
Reyap Hastanesi Çorlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ünitesinde; nörolojik hastalıklar, geçirilmiş kazalar, spor yaralanmaları nedeniyle ya da cerrahi girişimler sonrası fizik tedavi ve rehabilitasyon gereken tüm yetişkin hastalarda, Serabral Palsi hastası tüm çocuk ve yetişkinlere özenli ve kaliteli hizmet verilmektedir.
Reyap Hastanesi Çorlu merkez laboratuvarında tüm donanımları kullanarak Biyokimya ve Mikrobiyoloji uzmanlarının sorumluluğunda kaliteli ve güvenilir laboratuvar hizmeti verilmektedir.
Reyap Hastanesi Çorlu ameliyathanesinde tüm cerrahi operasyonlar deneyimli anestezi ve ameliyat ekibi tarafından günün her saati mikroskobik, laparaskopik, ultrasonik ve lazer teknolojisi kullanılarak yapılmaktadır.
Tıptaki gelişmeleri takip eden uzman ve akademik hekim kadrosu ile sadece bölgeden değil ülkemizin her köşesinden ve yurt dışından gelecek hastalar da hedeflenmektedir.
Reyap Hastanesi Çorlu bünyesinde 29 küvözlü yeni doğan yoğun bakım ünitesi ile tüm yeni doğan ve prematüre bebeklere hizmet verilmektedir.
Hastane bünyesinde, Sağlık Bakanlığınca ruhsatlanmış tüp bebek ünitesi bulunmakta olup, 2011 yılından beri deneyimli ekibi ile Avrupa ve dünya standartlarında hizmet verilmektedir.
Reyap Hastanesi Çorlu’da toplam 28 branşta tüm Trakya ve komşu ülkeler Bulgaristan ve Yunanistan dahil olmak üzere birçok ülkeden gelen uluslararası hastalara hizmet vermektedir.
Reyap Hastanesi Çorlu, akademik deneyimi olan uzaman hekimleri kadrosuna alarak her geçen gün hizmet kalitesini daha da yükselmektedir.
Hayatın değerini biliyoruz samimiyet ve güven önceliğimiz. Hasta haklarına ve mahremiyetine inanıyoruz ve sizleri her geçen gün büyüyen Reyap Hastanesi ailesine katılmaya davet ediyoruz…

REYAP HASTANESİ ÇORLU TIBBİ BÖLÜMLER

Reyap Hastanesi Çorlu’da, Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi, Tüp Bebek Ünitesi (ÜYTE-IVF), 55 yataklı Erişkin ve Yenidoğan Yoğun Bakım Üniteleri ile toplam 28 branşta, toplamda 50 deneyimli hekim ve sayısı 400’ü aşan sağlık, teknik ve idari personeli ile yedi gün yirmi dört saat ayakta ve yatarak tedavinin yanı sıra acil ve ambulans hizmeti verilmektedir.
“Özel Hastaneler ile Vakıf Üniversite Hastanelerinin Puanlandırılmasına Dair Yönerge” kapsamında 2012 yılında Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından Türkiye genelinde 495 hastanede yapılan değerlendirmede Reyap Hastanesi Çorlu’ya A Grubu Hastane statüsü verilmiştir.
Reyap Hastanesi Çorlu olarak 2011 yılında başlayan sürdürülebilir sağlık hizmeti sunma gayretimizde geldiğimiz aşama Sağlık Bakanlığı ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından yapılan bu değerlendirmelerle tescil edilmiştir.
Reyap Hastanesi Çorlu’ da tüm ameliyathaneler, yoğun bakım üniteleri ve doğumhaneler, HEPA filtre sistemi ile filtre edilmektedir, Hastane Bilgi Yönetim Sistemi (HBYS) ile tam otomasyon sağlanmıştır, hastanenin tüm hizmet alanlarında laboratuvar numuneleri, hasta belgeleri hızlı ve güvenli bir şekilde pnömatik tüp taşıma sistemi ile taşınmaktadır, ana enerji kesilmesi durumunda jeneratör grubu otomatik olarak devreye girmektedir, tüm bina yangına karşı merkezi basınçlı su sistemi ve duman dedektörleri ile donatılmıştır, hasta başı hemşire çağırma zilleri, merkezi gaz sistemi (oksijen, evakuasyon) ve merkezi televizyon sistemi mevcuttur.
Hastanemizde yemek, temizlik, güvenlik, görüntüleme ve tıbbi sekreterlik hizmetleri kendi bünyemizde karşılanmaktadır.
Organ bağışı yapmak isteyen kişiler İl Sağlık Müdürlüğü, hastaneler ve organ nakli yapan merkezlere başvurarak iki tanık huzurunda bir belge imzaladıktan sonra organ bağışı kartına sahip olurlar. Organ bağışı kartını alan kişinin bağış kartını her zaman üzerinde taşıması gerekmektedir.
ORGAN BAĞIŞI BİRİMİ
Yer          :    Zemin kat girişi
Telefon    :   0282 684 02 20 /2048
DİLEK, ŞİKAYET, ÖNERİLER
Hastanemizde çalışan personelimiz ve hastalarımız için öneri, dilek ve şikâyetlerinizi iletme yöntemlerinden biri hastane katlarına yerleştirilmiş olan GÖRÜŞ & ÖNERİ kutularıdır. Bu kutularda toplanan öneriler, dilekler ve şikâyetler belirli aralıklarla alınıp titizlikle değerlendirilmektedir. Bizim için çok değerli olan her konudaki önerinizi, dileğinizi ve şikâyetinizi http://www.reyaphastanesi.com.tr resmi internet sitemiz üzerinden de bize iletebilirsiniz.     
HASTA HAKLARI BİRİMİ
Yer          :    Zemin kat
Telefon    :    2073 & 1010
HASTA KARŞILAMA VE YÖNLENDİRME HİZMETLERİ
Hastanemizde belirli yerlerde danışma masaları ve hasta kabul/ kayıt noktaları bulunmaktadır:
Hastane Girişinde Danışma Görevlisi
1. katta Hasta Kabul
2. katta Hasta Kabul
-1. katta Hasta Kabul
Poliklinik Girişlerinde, hasta karşılama ve yönlendirme görevlileri bulunmaktadır.
Hasta danışmanlarımız hastanemiz ve sunulan tüm hizmetler konusunda sizleri güler yüzle bilgilendirmek üzere danışma birimlerinde hazır bulunmakta, yaşlı ve engelli vatandaşlarımıza öncelik tanıyarak tüm hastalarımıza hizmet alacakları polikliniğe kadar refakat etmekte ve işlemlerine birebir yardımcı olmaktadırlar.
 • Profesyonellik ve Kesintisiz Hizmet
 • İnsana, Çevreye, Doğaya, Emeğe Saygı
 • Mahremiyet ve Gizliliğe Önem
 • Bilimsel ve Akılcı Hizmet
 • Güvenilir, Adil ve Hakkaniyetli Hizmet
 • Etkin, Etkili, Sürekli, Verimli Hizmet
REYAP SAĞLIK GRUBU | İSTANBUL - ÇORLU

Uluslararası Kalite, Teknolojik Ekipmanlar,
Deneyimli Doktor Kadrosu

Üstün Hizmet Anlayışı

Reyap Sağlık Grubu olarak; Türkiye'de model, uluslararası platformda ise örnek gösterilen bir kuruluş olmayı hedeflemekteyiz.

Dünya Standartlarında Ekipmanlar

Tıbbi bölümlerimiz; ışınla kanser tedavisi yapan Varian TrueBeam, kanserli doku taraması yapan PET-CT, 3 Tesla MR, 256 kesit Bilgisayarlı Tomografi, 4D Ultrason, OPMI Pentero 900 ZEISS cerrahi mikroskop, 3D Tomosentez Mamografi gibi ileri teknoloji ürünü tıbbi cihazlarla donatılmıştır.

Uzman Tıbbi Kadro

Reyap Sağlık Grubu; tıptaki gelişmeleri takip eden, alanında uzman ve akademik doktor kadrosu ve deneyimli sağlık çalışanları ile İstanbul ve Çorlu'da, 7 gün 24 saat uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.

HEMEN RANDEVU AL

  REYAP SAĞLIK GRUBU | İSTANBUL - ÇORLU

  YAŞAM KALİTENİZİ YÜKSELTMEK İÇİN!

  Konforlu Bakım

  Suit oda, corner suit oda, özel hasta odası ve yoğun bakım yatakları ile birlikte hasta ve hasta yakınlarına üst düzey konfor sunmaktayız.

  Uzman Tıbbı Birimler

  Reyap Sağlık Grubu; tıptaki gelişmeleri takip eden, alanında uzman ve akademik hekim kadrosu ve deneyimli sağlık çalışanları ile 7 gün 24 saat uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.

  Üst Düzey Kalite

  Reyap Sağlık Grubu olarak, 2011 yılında Tekirdağ Çorlu’da hizmete giren ilk hastanesinin ardından, Ekim 2016’da Reyap Hastanesi İstanbul ile Esenyurt’ta üst düzey kalitede hizmetine devam ediyor.

  Teknolojik Ekipmanlar

  Tam teknik kapasiteye sahip, ileri teknoloji ürünü tıbbi cihazlar ile üstün nitelikli sağlık hizmeti sunuyoruz.

  This error message is only visible to WordPress admins

  Error: No connected account.

  Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

  REYAP HASTANESİ ÇORLU FOTO GALERİ

  X