Reyap Hastanesi – İstanbul

REYAP HASTANESİ İSTANBUL

Hayat; insana sunulan bir armağan, farkındayız. Yaşam kalitenizi yükseltmek için yanınızdayız. Reyap Sağlık Kurumu, 2011 yılında Tekirdağ Çorlu’da hizmete giren ilk hastanesinin ardından, Ekim 2016’da Reyap Hastanesi İstanbul ile Esenyurt’ta hizmetine devam ediyor.
Reyap Hastanesi İstanbul, hastaların ulaşım kolaylığı düşünülerek 2016 yılında İstanbul’un Esenyurt ilçesinde hizmete açılmıştır. Hastanenin konum olarak havalimanına yakınlığı ile yurt dışından gelen yabancı hastaları için de ulaşım kolaylığı sağlanmıştır.
Reyap Hastanesi İstanbul, sağlık hizmeti standartları, fiziki özellikleri, tıbbi cihaz parkuru ve teknik donanımı ile üniversite hastanesi olmak üzere planlanıp inşa edilmiş olan otelcilik anlayışıyla birleştirilmesinin başarılı eseridir.
35.000 m2’lik kapalı alana, 250 araç kapasiteli otoparkıyla, 12 katlı olarak inşa edilen hastanemizin yatay bina yapısı ile hastaların özellikle ayakta tanı ve tedavi işlemlerinde alacakları tüm hizmetlere kolay erişimi sağlanmıştır.
Hasta ve hasta yakınlarına üst düzey konfor sunan 4 corner suit oda, 21 suit oda, 148 özel hasta odası ve 77 yoğun bakım yatağı ile birlikte toplamda 275 yatak kapasitesine ulaşılmıştır. 11 ameliyathane salonumuz da, en gelişmiş cihazlarla donatılmıştır.
Tıbbi bölümlerimiz ışınla kanser tedavisi yapan Varian TrueBeam, kanserli doku taraması yapan PET-CT, 3 Tesla MR, 256 kesit Bilgisayarlı Tomografi, 4D Ultrason, Özel Işık Filtreli (Yellow 560) OPMI Pentero 900 ZEISS cerrahi mikroskop, 3D Tomosentez Mamografi gibi ileri teknoloji ürünü tıbbi cihazlarla donatılmıştır.
T.C. İstanbul Rumeli Üniversitesi ile iş birliği içerisinde olan Reyap Hastanesi İstanbul, sağlık hizmeti vermekle yetinmeyerek nitelikli sağlık personelinin yetiştirilmesi görevini de üstlenmiştir.
Her düzeyde sağlık personelinin yetiştirilmesi amacıyla uygulama alanı sağlama, ders programı oluşturma, ve karşılama çalışmalarıyla eğitim, öğretim, araştırma, geliştirme, uygulama , eş güdüm gibi akademik ve idari çalışmaların aşamalarını düzenlemekte ve yürütmektedir.
Reyap Hastanesi İstanbul, kadın hastalıkları ve doğum bölümünden diş bölümüne, çocuk hastalıklarından dahiliye bölümüne tüm branşlarda hizmet vermektedir.
Genel branşlar dışında; onkoloji, radyasyon onkolojisi, kalp ve damar cerrahisi gibi önemli bölümler, cerrahi yoğun bakım, koroner yoğun bakım ve yeni doğan yoğun bakım üniteleri de hastane bölümleri arasında bulunmakta.
Ameliyatlar; yüksek donanımlı ameliyathanede gerçekleştiriliyor. Beyin tümörü ameliyatlarında kullanılan ve tümör dokusunu farklı renkte göstererek ve cerraha büyük oranda yardımcı olan özel mikroskop gibi donanımlar, yaşam kalitenizi yükseltmek için hizmetinizde.
Tıptaki gelişmeleri takip eden, alanında uzman ve akademik hekim kadrosu ve deneyimli sağlık çalışanları ile Reyap Hastanesi İstanbul, yedi gün yirmi dört saat uluslararası standartlarda hizmet sunarken, sadece ülkemizde olamamakla birlikte yurtdışından gelen hastalarımız içinde bir referans merkezi.
Reyap Hastanesi İstanbul, dinamik ve yeniliklere açık kimliğiyle bireysel ve toplumsal sağlık hizmetleriyle, ilgili bütün alanlarda yapılan projelerde yer almak üzere diğer yurt içinden, yurt dışından, kamu ve özel kurum ve kuruluşlarla iş birliği yapmaktadır.
Sağlığın değerini biliyoruz, samimiyet ve güven önceliğimiz. Hasta haklarına saygılı, uluslararası standartlarda hizmet veriyoruz. Hayatın ilk gününden sağlıklı bir yaşam için Reyap Hastanesi İstanbul.
  • Profesyonellik ve Kesintisiz Hizmet
  • Mahremiyet ve Gizliliğe Önem
  • Güvenilir, Adil ve Hakkaniyetli Hizmet
  • İnsana, Çevreye, Doğaya, Emeğe Saygı
  • Bilimsel ve Akılcı Hizmet
  • Etkin, Etkili, Sürekli, Verimli Hizmet
REYAP SAĞLIK GRUBU | İSTANBUL - ÇORLU

Uluslararası Kalite, Teknolojik Ekipmanlar,
Deneyimli Doktor Kadrosu

Üstün Hizmet Anlayışı

Reyap Sağlık Grubu olarak; Türkiye'de model, uluslararası platformda ise örnek gösterilen bir kuruluş olmayı hedeflemekteyiz.

Dünya Standartlarında Ekipmanlar

Tıbbi bölümlerimiz; ışınla kanser tedavisi yapan Varian TrueBeam, kanserli doku taraması yapan PET-CT, 3 Tesla MR, 256 kesit Bilgisayarlı Tomografi, 4D Ultrason, OPMI Pentero 900 ZEISS cerrahi mikroskop, 3D Tomosentez Mamografi gibi ileri teknoloji ürünü tıbbi cihazlarla donatılmıştır.

Uzman Tıbbi Kadro

Reyap Sağlık Grubu; tıptaki gelişmeleri takip eden, alanında uzman ve akademik doktor kadrosu ve deneyimli sağlık çalışanları ile İstanbul ve Çorlu'da, 7 gün 24 saat uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.

HEMEN RANDEVU AL

REYAP SAĞLIK GRUBU | İSTANBUL - ÇORLU

YAŞAM KALİTENİZİ YÜKSELTMEK İÇİN!

Konforlu Bakım

Suit oda, corner suit oda, özel hasta odası ve yoğun bakım yatakları ile birlikte hasta ve hasta yakınlarına üst düzey konfor sunmaktayız.

Uzman Tıbbı Birimler

Reyap Sağlık Grubu; tıptaki gelişmeleri takip eden, alanında uzman ve akademik hekim kadrosu ve deneyimli sağlık çalışanları ile 7 gün 24 saat uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.

Üst Düzey Kalite

Reyap Sağlık Grubu olarak, 2011 yılında Tekirdağ Çorlu’da hizmete giren ilk hastanesinin ardından, Ekim 2016’da Reyap Hastanesi İstanbul ile Esenyurt’ta üst düzey kalitede hizmetine devam ediyor.

Teknolojik Ekipmanlar

Tam teknik kapasiteye sahip, ileri teknoloji ürünü tıbbi cihazlar ile üstün nitelikli sağlık hizmeti sunuyoruz.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.

REYAP HASTANESİ İSTANBUL FOTO GALERİ

X