sas-akredatsiyon-belgesi
Görevimiz Sağlık! SAS Akreditasyon Belgesini Almanın Mutluluğunu Yaşıyoruz- 500-500

Görevimiz Sağlık! SAS Akreditasyon Belgesini Almanın Mutluluğunu Yaşıyoruz

Reyap Hastanesi İstanbul olarak, Sağlıkta Uluslararası Kalite Akreditasyon Belgesi olan TÜSKA-SAS Akreditasyon Belgesi’ni almanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Sağlıkta Akreditasyon Standartları (SAS) Belgesi, Sağlık Bakanlığı’na bağlı Sağlık Hizmetleri Kalite ve Akreditasyon Enstitüsü (TÜSKA) tarafından 1200 gereklilik üzerinden yapılan değerlendirmeler sonucu veriliyor. Sağlık hizmeti alanında dünyada akreditasyon ile ilişkili en üst kuruluş olan, The International Society for Quality in Health Care (ISQua) üyesi olan TÜSKA, değerlendirmede üstün başarı ile Reyap Hastanesi İstanbul’u sertifikaya layık gördü.

Sağlık alanında altın standartlardan biri olan bu belgeyi almaktan dolayı kendisi ve ekibi adına gurur duyduğunu anlatan Reyap Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Cahit Yüksel, “Sağlıkta Akreditasyon Standartları (SAS) Belgesi alarak kalitemizi tescilletmiş olduk. Hastanemizin tüm tıbbi birimlerinde 1200 gerekliliğe yakın maddeyi üstün başarıyla geçerek akreditasyon belgesini almaya hak kazandık.” açıklamasında bulundu.

İstanbul’da TÜSKA-SAS Akreditasyon Belgesi almayı başaran ilk hastane olduklarının altını çizen Reyap Hastanesi İstanbul Genel Müdürü Özgür Tosuner de, “Üstün bir başarı elde ederek, tarafımıza takdim edilen bu sertifikada tüm ekibimizin ayrı ayrı emekleri bulunuyor. Tüm ekibime teşekkür eder, başarılarımızın artarak çoğalmasını dilerim.” dedi.

Hasta bakımı, hasta ve hasta yakını hakları, sağlık hizmetine erişim kolaylığı, hasta eğitimine verilen önem gibi tıbbi konuların yanı sıra hastanın sağlığını ve memnuniyetini direkt etkileyen tedarik zinciri yönetimi, eğitim, otelcilik hizmetleri, tesis güvenliği, risk yönetimi, insan kaynakları yönetim süreçleri gibi idari konular özelinde de standartları göz önünde bulunduran TÜSKA, yoğun ve kapsamlı denetim süreçleriyle dikkat çekiyor.

Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhastApp

0553 077 70 08


Sizi Arayalım

This site is registered on wpml.org as a development site.