Ligasure

Ligasure

LigaSure teknolojisi, damar sızdırmazlığında standart olarak kabul edilir. Her uygulamada tutarlı bir sızdırmazlık oluşturmak için bir basınç ve enerji kombinasyonu sağlar. Dokuya yüksek akım ve çok düşük voltaj sağlamak için tasarlanmıştır.
Bu teknik, doku karbonizasyonu ile damar sızdırmazlığını sağlayan geleneksel pıhtılaşma yöntemlerinden farklıdır. Damar duvarlarını sıkıştıran dokuya kenetlenmeyi içerir.
Akım daha sonra dokudan geçmeye başlar ve böylece ısı oluşturur. Su buhara dönüp kaçarken doğal doku proteinleri denatüre olur. LigaSure teknolojisi, damarların iç duvarlarını birleştirerek tam lümen oluşumunu sağlar.
Dokudaki lifleri düşük ısıda füzyon enerjisi kullanarak birbirine yapıştırır. Böylelikle, hemoroid kesilerek çıkartılırken kanama olmaz ve geride sağlam olarak kalmış olan dokular birbirine yapışmış olduğu için dikiş atma ihtiyacı da ortadan kalkar.
LigaSure Teknolojisinin Avantajları
En yüksek patlama basıncına ve en hızlı sızdırmazlık süresine sahip olduğu için LigaSure, hastanın yatış süresini ve kan kaybını azaltır. Kansız ve dikişsiz ameliyat olanağı sağlar. 
Ameliyat süresinin kısalması ve ameliyat sonrası ağrının çok az olması gibi avantajları vardır. 3. ve 4. derecedeki hemoroidlerde, nüks etmiş vakalarda ve komplike olmuş, kanayan hastalarda rahatlıkla kullanılabilir.

REYAP SAĞLIK GRUBU | İSTANBUL - ÇORLU

YAŞAM KALİTENİZİ YÜKSELTMEK İÇİN!

Konforlu Bakım

Suit oda, corner suit oda, özel hasta odası ve yoğun bakım yatakları ile birlikte hasta ve hasta yakınlarına üst düzey konfor sunmaktayız.

Uzman Tıbbı Birimler

Reyap Sağlık Grubu; tıptaki gelişmeleri takip eden, alanında uzman ve akademik hekim kadrosu ve deneyimli sağlık çalışanları ile 7 gün 24 saat uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.

Üst Düzey Kalite

Reyap Sağlık Grubu olarak, 2011 yılında Tekirdağ Çorlu’da hizmete giren ilk hastanesinin ardından, Ekim 2016’da Reyap Hastanesi İstanbul ile Esenyurt’ta üst düzey kalitede hizmetine devam ediyor.

Teknolojik Ekipmanlar

Tam teknik kapasiteye sahip, ileri teknoloji ürünü tıbbi cihazlar ile üstün nitelikli sağlık hizmeti sunuyoruz.

HEMEN RANDEVU AL

Hızlı randevu formu doldurduktan sonra tarafınıza en kısa sürede çağrı merkezi temsilcilerimiz geri dönüş yapacaktır.

2

HASTANE

126

UZMAN DOKTOR

1200+

PERSONEL

45

TIBBİ BİRİM

500000+

YILLIK HASTA SAYISI

X