OPMI Vario S88

OPMI Vario S88

Modelden bağımsız olarak, optik bileşenler ve aydınlatma; ZEISS cerrahi mikroskoplarının temel unsurlarıdır.
Bu, apokromatik optik tasarımın etkileyici çözünürlük ve renk doğruluğuna sahip görüntüler sağlayan ve ZEISS tarafından size sunulan OPMI Vario için de geçerlidir.
ZEISS marka optik ürünlere ek olarak hassas askı sisteminin kinematikleri, başarılı görüntüleme ve sistemin sorunsuz şekilde işlemesini sağlar.
Özellikle kaldırma sütununa sahip zemin standı, hastane personeline daha fazla hareket rahatlığı ve hastaya iyi bir erişim sağlar.
Genişletilebilirlik özelliği ile birlikte ZEISS OPMI Vario omurga, KBB ve P&R (El ve Rekonstrüktif prosedürler) ameliyatları açısından çok yönlü bir cerrahi mikroskoptur. Cihaz bu üç alandaki rutin prosedürlerin yanı sıra daha karmaşık ameliyatlar için idealdir.

REYAP SAĞLIK GRUBU | İSTANBUL - ÇORLU

YAŞAM KALİTENİZİ YÜKSELTMEK İÇİN!

Konforlu Bakım

Suit oda, corner suit oda, özel hasta odası ve yoğun bakım yatakları ile birlikte hasta ve hasta yakınlarına üst düzey konfor sunmaktayız.

Uzman Tıbbı Birimler

Reyap Sağlık Grubu; tıptaki gelişmeleri takip eden, alanında uzman ve akademik hekim kadrosu ve deneyimli sağlık çalışanları ile 7 gün 24 saat uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.

Üst Düzey Kalite

Reyap Sağlık Grubu olarak, 2011 yılında Tekirdağ Çorlu’da hizmete giren ilk hastanesinin ardından, Ekim 2016’da Reyap Hastanesi İstanbul ile Esenyurt’ta üst düzey kalitede hizmetine devam ediyor.

Teknolojik Ekipmanlar

Tam teknik kapasiteye sahip, ileri teknoloji ürünü tıbbi cihazlar ile üstün nitelikli sağlık hizmeti sunuyoruz.

HEMEN RANDEVU AL

  Hızlı randevu formu doldurduktan sonra tarafınıza en kısa sürede çağrı merkezi temsilcilerimiz geri dönüş yapacaktır. 

  2

  HASTANE

  126

  UZMAN DOKTOR

  1200+

  PERSONEL

  45

  TIBBİ BİRİM

  500000+

  YILLIK HASTA SAYISI

  X