VISUCAM 524

VISUCAM 524

ZEISS’in 24 megapiksel sensörlü yeni VISUCAM 524 fundus kamerası, glokom ve diyabetik retinopatiden yaşlanmaya bağlı maküler dejenerasyona kadar çok çeşitli göz hastalıklarının teşhisine ve izlenmesine etkili bir şekilde yardımcı olmak için parlak, ayrıntı açısından zengin görüntüler üretir.
Yüksek çözünürlüklü fundus görüntüleme sayesinde hastalıkların teşhisi  kolaylaşır, kamerası tüm görüntüleme özelliklerine sahip olduğu için çok yönlüdür ve basit tasarımı, kullanıcı dostu oluşu ve klinik iş akışıyla tam entegrasyon sağlaması sayesinde gelişmiş uygulama performansına sahiptir.
Ultra yüksek çözünürlük ve üstün netlik, tam görüntü genel bakışından en küçük ayrıntının büyütülmesine kadar verimli kontrolü sağlar ve belirli bir ilgi alanı içinde hassas görselleştirme sağlar.
Dahili yüksek çözünürlüklü sensöre ve eksiksiz hasta verilerine dayanan VISUCAM, yakalanan görüntülerin hızlı değerlendirme için hemen monitörde görüntülenebilmesi için hızlı bir iş akışı sağlar.
VISUCAM, çok sayıda yerleşik görüntü yakalama modu (fundus otofloresan, midriyatik olmayan renkli, kırmızı içermeyen, kırmızı, mavi) ve optimal hasta bakımı için güçlü tanısal görselleştirme işlevine sahip eksiksiz bir sistemdir. Yeni ve eski görüntülerin çeşitli büyütme özellikleri ve ayarlanabilir bir monitörle basit karşılaştırmaları, hızlı bir inceleme ve hasta eğitimi sağlar.

REYAP SAĞLIK GRUBU | İSTANBUL - ÇORLU

YAŞAM KALİTENİZİ YÜKSELTMEK İÇİN!

Konforlu Bakım

Suit oda, corner suit oda, özel hasta odası ve yoğun bakım yatakları ile birlikte hasta ve hasta yakınlarına üst düzey konfor sunmaktayız.

Uzman Tıbbı Birimler

Reyap Sağlık Grubu; tıptaki gelişmeleri takip eden, alanında uzman ve akademik hekim kadrosu ve deneyimli sağlık çalışanları ile 7 gün 24 saat uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.

Üst Düzey Kalite

Reyap Sağlık Grubu olarak, 2011 yılında Tekirdağ Çorlu’da hizmete giren ilk hastanesinin ardından, Ekim 2016’da Reyap Hastanesi İstanbul ile Esenyurt’ta üst düzey kalitede hizmetine devam ediyor.

Teknolojik Ekipmanlar

Tam teknik kapasiteye sahip, ileri teknoloji ürünü tıbbi cihazlar ile üstün nitelikli sağlık hizmeti sunuyoruz.

HEMEN RANDEVU AL

Hızlı randevu formu doldurduktan sonra tarafınıza en kısa sürede çağrı merkezi temsilcilerimiz geri dönüş yapacaktır. 

2

HASTANE

126

UZMAN DOKTOR

1200+

PERSONEL

45

TIBBİ BİRİM

500000+

YILLIK HASTA SAYISI

X