VISULAS YAG 3

VISULAS YAG 3

VISULAS YAG III, arka kapsülotomi ve periferik iridotomi dahil olmak üzere oftalmolojik kullanım için tasarlanmıştır.
Lazer, sadece ödemin bulunduğu ve göz içi cam lensli hastalarda güvenli olmayıp bunun dışında herkeste kullanımı güvenlidir.
Visulas YAG 3 Lazerin Çalışma Prensibi
VISULAS YAG III, oküler dokunun temassız kesilmesi için bir oftalmik terapi lazer sistemidir. Radyasyon, tipik olarak 4 nanosaniyeden kısa süreli darbeler ve 1.064 nm dalga boyunda enerji üretilir.
Lazer ışınının odak noktasında, yüksek basınç ve sıcaklıkta olan ancak mekansal olarak sınırlı bir plazma oluşturulur. Bu fenomen, optik bozulma veya foto bozulma olarak adlandırılır.
Plazma genişler, böylece doku üzerinde termal bir etki olmayacak şekilde hızla soğur. Bununla birlikte, plazmanın genişlemesine eşlik eden şok dalgasından kaynaklanan mekanik stres, bir kesi etkisine neden olur.
Visulas Göz Lazerinin Özellikleri
İkincil katarakt için hassasiyet ve verimlilik, lazer tedavisi, değişken odak kayması, tam entegre lazer çalışma alanı ve büyütme seçenekleri (5x, 8x, 12x, 20x, 32x) sayesinde Visulas, lazer tedavisini güvenle gerçekleştirir.
Lazer Entegre Biyomikroskop
VISULAS YAG III’ün üstün nitelikli lazer ışın kaynağı, lazer biyomikroskobuna tamamen entegredir. Yüksek kaliteli ZEISS ürünü olan lazer biyomikroskobu, ilk başta lazer tedavisinde kullanmak için tasarlanmıştı fakat artık teşhis için tam donanımlı biyomikroskop olarak da kullanılabiliyor. İndirgenmiş aydınlatma prizması, kısa korneal mikroskobu ve ince dizaynı, bu aleti günlük klinik kullanımda ideal hale getirmektedir
Hassas Hedefleme
VISULAS YAG III’ün eşsiz 4 noktalı hedefleme ışını, yüksek derecede hedefleme doğruluğu sağlamaktadır. 4 noktalı hedefleme ışınıyla, astigmatik bozukluklar net bir biçimde vurgulanır ve seçilen enerji seviyesi, lazer ışını ateşlenmeden önce uygun şekilde düzeltilebilir.
Tamamen Koordineli İşlemler
Esnek bir şekilde pozisyonu ayarlanabilen kontrol paneli, VISULAS YAG III’ün akıllı komuta merkezidir. Kompakt formatı, kullanıcı-dostu arayüzün kolay ve elverişli bir şekilde kontrol edilmesini sağlar. Lazer enerjisi, aydınlatılmış ve yansımayan dokunmatik ekranda her zaman açıkça görülebilir. Seçilen lazer parametrelerine, ergonomik bir biçimde tasarlanmış olan döner düğmeyi kullanarak ince ayar yapılabilir.

REYAP SAĞLIK GRUBU | İSTANBUL - ÇORLU

YAŞAM KALİTENİZİ YÜKSELTMEK İÇİN!

Konforlu Bakım

Suit oda, corner suit oda, özel hasta odası ve yoğun bakım yatakları ile birlikte hasta ve hasta yakınlarına üst düzey konfor sunmaktayız.

Uzman Tıbbı Birimler

Reyap Sağlık Grubu; tıptaki gelişmeleri takip eden, alanında uzman ve akademik hekim kadrosu ve deneyimli sağlık çalışanları ile 7 gün 24 saat uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.

Üst Düzey Kalite

Reyap Sağlık Grubu olarak, 2011 yılında Tekirdağ Çorlu’da hizmete giren ilk hastanesinin ardından, Ekim 2016’da Reyap Hastanesi İstanbul ile Esenyurt’ta üst düzey kalitede hizmetine devam ediyor.

Teknolojik Ekipmanlar

Tam teknik kapasiteye sahip, ileri teknoloji ürünü tıbbi cihazlar ile üstün nitelikli sağlık hizmeti sunuyoruz.

HEMEN RANDEVU AL

  Hızlı randevu formu doldurduktan sonra tarafınıza en kısa sürede çağrı merkezi temsilcilerimiz geri dönüş yapacaktır.

  2

  HASTANE

  126

  UZMAN DOKTOR

  1200+

  PERSONEL

  45

  TIBBİ BİRİM

  500000+

  YILLIK HASTA SAYISI

  X