Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhatsApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Anesteziyoloji ve Reanimasyon Bölümümüz, uzman kadrosu ve güncel uygulamaları ile her daim hasta güvenliği önceliği ile hareket etmektedir. Bölümümüz, deneyimli uzmanlarımız, titiz ve özverili görev anlayışı ile hareket eden hemşire ve teknisyenlerimiz ile tüm yaş grubu hastalara ihtiyaç dahilinde hizmet vermektedir. Deneyimli doktorlarımız, ameliyat sırasında olduğu kadar operasyon öncesinde ve sonrasında da sundukları hizmetlerin mükemmel bir düzeyde sürmesini sağlamaktadır.

Genel cerrahi, beyin cerrahisi, çocuk cerrahisi, kadın hastalıkları ve doğum, ortopedi ve travmatoloji, kalp ve damar cerrahisi, göğüs cerrahisi, kulak-burun-boğaz, plastik cerrahi, üroloji bölümlerine ait anestezi uygulamaları bu konularda deneyimi olan anestezi doktorlarımız tarafından yapılmaktadır. Bunun dışında Anesteziyoloji ve Reanimasyon Bölümü olarak, hastanemizde, MRI’da, tomografide, HSG’de, pediatrik kardiyoloji anjiyolarında, gastroenterolojik girişimlerde, obstetrik ve jinekolojik küçük müdahalelerde, doğumhanede, yeni doğan kateterizasyonunda ve tüp bebek tedavisinde hizmet vermekteyiz.

Ameliyat sonrası ağrı kontrolleri için de hastaları düzenli bir şekilde ziyaret eden doktorlarımız gerekli müdahalelerin gecikmeden, etkin bir şekilde planlanmasına yardım etmektedir. Etkin ağrı kontrolü sayesinde ameliyat sonrasında hastalarımızın daha rahat hareket etmesi sağlanmaktadır. Anesteziyoloji ve Reanimasyon Bölümümüzde güncel bilimsel bilgilerin ışığında, en son teknolojik aletleri kullanarak geniş ve deneyimli kadromuzla kesintisiz ve eksiksiz bir şekilde hizmet veriyoruz. 

Anestezi ve Reanimasyon Bölümü Uygulamalarımız

anesteziyoliji-ve-reanimasyon

Doktorlar

This site is registered on wpml.org as a development site.