Contact Us

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhastApp

0553 077 70 08

Let's Call You

İleri teknolojinin tüm olanaklarını yetkin bir şekilde kullanabilen Göğüs Hastalıkları Bölümümüz, etik ve bilimsel değerlere bağlı kadrosuyla hizmet vermektedir. In our department, services are provided for the diagnosis, treatment and follow-up of all lung and respiratory system diseases. Solunum sistemine ait şikâyetleri olan hastaların teşhis ve tedavisinin yapıldığı bölümümüzde astım, bronşit, akciğer embolisi, alerjik hastalıklar, uyku esnasında gelişen solunum bozuklukları, tüberküloz, zatürre, kronik obstrüktif akciğer hastalığı (KOAH) ve sigara bağımlılığı ile buna bağlı olarak gelişen hastalıklar tedavi edilmektedir.

Bölümümüzde tanı ve tedavi için gerekli olduğunda ileri radyolojik görüntüleme tetkikleri, laboratuvar testleri, solunum fonksiyon laboratuvarında yapılan zorlu vital kapasite testi, difüzyon testi gibi pek çok farklı teknik kullanılmaktadır. Donanımlı ve kaliteli bir solunum fonksiyon test laboratuvarı olan hastanemiz, bronkoskopi ünitesi ve uyku laboratuvarı ile hizmet vermektedir.

Bölümümüzde tüberküloz açısından laboratuvar tetkikleri de dâhil olmak üzere hastaların gerekli taramaları, tedavileri ve takipleri gerçekleştirilmektedir. Bölümümüzde özellikle akciğer kanseri tanı ve tedavisi, tümör konseyinde onaylanan sonuçlar ile yapılmaktadır. Konseyimiz göğüs hastalıkları, radyoloji, nükleer tıp, tıbbi onkoloji ve göğüs cerrahisi uzmanlarından oluşmaktadır.

Göğüs hastalıkları ile mücadelede başarılı sonuçların elde edilmesi, diğer bölümler ile olan uyumlu ilişki ve güncel teknolojiyle donatılmış alt yapıyla yakından ilişkilidir. Göğüs Hastalıkları Bölümümüz bu gerçekten hareketle farklı alanlarda uzmanlaşmış kadrosu ile hizmet vermektedir. Bölümümüz, kanıta dayalı uygulamalar ile yola çıkmakta ve hastaların tercihlerine saygılı bir şekilde etkili tedavi yöntemleri sunmaktadır.

Our Featured Chest Diseases Fields and Applications

Respiratory Function Tests

chest-diseases

Physicians

This site is registered on wpml.org as a development site.