Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhatsApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümümüz, uzman hekim kadrosu ile 0-16 yaş arası çocuklar için hizmet vermektedir. Bölümümüz, herhangi bir rahatsızlığı olmayan çocuklara koruyucu sağlık hizmetleri verirken hasta çocuklara da ayakta ve yatarak tedavi hizmeti sunmaktadır.  

Tam teşekküllü bir çocuk hastanesi niteliğinde çalışan bölümümüz, yenidoğan yoğun bakım, çocuk enfeksiyon hastalıkları, çocuk alerjisi, çocuk endokrin, çocuk gastroenteroloji ve hepatoloji, çocuk göğüs hastalıkları, çocuk hematoloji-onkolojisi, çocuk kardiyolojisi, çocuk nefrolojisi, çocuk nörolojisi, çocuk cerrahisi, çocuk psikiyatrisi, çocuk ortopedisi ve çocuk ürolojisi alanlarında hizmet sağlamaktadır. Ayrıca bölümümüz yenidoğan sağlığı için özenle sağlık taramaları gerçekleştirmekte ve doğumdan sonraki ilk saatler dikkatli bir şekilde bebekler takip edilmektedir. Sorun halinde 25 yataklı Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemiz 7 gün 24 saat hazır bulunmaktadır.

Poliklinik bekleme salonu ve muayene odalarımız, çocukların dünyasına özel dekorasyonuyla onları karşılamaktadır. Böylelikle çocukların rahat ve güven içinde muayene olmalarını amaçlanmaktadır. Bu hedefle tüm ekibimiz çocuk psikolojisini dikkate alarak özenli davranmaktadır. Ayrıca annelerin emzirebilmesi için yeterli genişlikte ve donanımdaki emzirme odamız ve çocuk oyun alanımız misafirlerimizi rahat ettirmektedir.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü olarak yarınlarımız olan çocuklarımızın sağlığından sorumlu olmanın bilinciyle hizmet veriyor, çocuğunuzun doğumundan ergenliğine kadar uzanan süreçte tanı, takip ve tedavisi ile ilgileniyoruz.

Öne Çıkan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları (Pediatri) Bölümü Uygulamalarımız

Tanı ve Tedaviler

cocuk-sagligi-ve-hastaliklari

Doktorlar

This site is registered on wpml.org as a development site.