Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhatsApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Dermatoloji Bölümümüz; saç, tırnak, ağız mukozası ve cinsel yolla bulaşan hastalıkların tanı ve tedavisi ile ilgilenmektedir. Uzman hekim kadromuz ve modern teknolojik yöntemlerimiz ile dermatolojik muayene, takip ve tedaviler konusunda hizmet sunmaktayız.

Vücuttaki en büyük organ olması dolayısıyla oldukça fazla hastalık türüne sahip olabilen insan cildi; dış etkenlere karşı savunmasız olabilmektedir. Diğer yandan ciltte oluşan bazı hastalıklar estetik ve kozmetik açıdan istenmeyen görüntülere sebep olabilmekte, hatta kişilerin fiziksel görüntülerindeki sıkıntılar psikolojik sorunlara dahi yol açabilmektedir. Su dengesini sağlayan, güneşten gelen ultraviyole ışınlara karşı kalkan görevi gören, vücut sıcaklığını dengede tutan ve en önemlisi canlılığın devam etmesini sağlayan deri, insan yaşamı için son derece önemlidir. Bu sebeple dermatoloji uzmanları bu rahatsızlıkların yanı sıra daha birçok hastalığın tanı ve tedavisinde rol almaktadırlar.

Dermatoloji Bölümümüzde; alerjik deri hastalıkları, aşırı terleme, Behçet hastalığı, cinsel yolla bulaşan hastalıklar, deri enfeksiyonları, deri tümörleri, ilaç reaksiyonları, sedef hastalığı, saç hastalıkları, tırnak hastalıkları, kurdeşen, vitiligo, yağ bezi hastalıkları ve yanıklar konusunda en güncel tedavi çeşitleri sunulmaktadır. Ayrıca bölümümüzde kozmetik dermatoloji alanında da gerekli uygulamalar yapılmaktadır.

Dermatoloji Bölümümüzde güncel bilimsel bilgilerin ışığında, en son teknolojik cihazları kullanarak geniş ve deneyimli kadromuzla kesintisiz ve eksiksiz bir şekilde hizmet veriyoruz.

Öne Çıkan Dermatoloji Bölümü Uygulamalarımız

Tanı ve Tedavi Yöntemleri

Dermokozmetik İşlemler

dermatoloji

Doktorlar

This site is registered on wpml.org as a development site.