Contact Us

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhastApp

0553 077 70 08

Let's Call You

Gastroenteroloji Bölümümüz çeşitli sindirim sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisiyle ilgilenmektedir. Ağızdan başlayarak, yemek borusu, mide, ince bağırsak, kalın bağırsak, karaciğer, safra yolları ve pankreas rahatsızlıkları Gastroenteroloji Bölümümüzün odak aldığı konuların başında gelmektedir.

Sindirim sistemi rahatsızlıkları, oldukça detaylı bir tanı ve tedavi süreci gerektirmektedir. Bu nedenle Gastroenteroloji Bölümümüz sindirim sistemi ve karaciğer hastalıklarının her türlü tanı ve tedavi olanaklarını sunabilecek yetkinlikte yapılandırılmıştır. Bölümümüzde, gastroenteroloji dalında uzmanlaşmış doktorlar, deneyimli endoskopi hemşireleri ve güncel tıbbi cihaz donanımıyla hastalarımıza hizmet sunulmaktadır. Hastanemizde endoskopik uygulamalar için hasta konforunu ön planda tutan bir anlayışla hareket edilmektedir. Ünitelerimiz en son teknolojiye sahip tıbbi ekipmanlar kullanılarak kurulmuş, ekipmanların bakımları ve temizliği periyodik olarak yapılmaktadır.

Gastroenteroloji Bölümünde akut ve kronik tüm gastrointestinal sistem hastalıklarına yönelik tedavi işlemleri uygulanmaktadır. Sindirim sistemi kanamalarını acil olarak durdurma tedavisi, sklerozan tedavisi, varis kanamaları tedavisi, gastroskopi, kolonoskopi, ERCP yöntemiyle kronik pankreatit tedavisi, safra yolu taşları ve darlıkları tedavisi, safra yollarından taş alma, polip çıkartılması, gastrik ülser tedavisi, gastroözofageal reflü hastalığının tedavisi, Crohn hastalığı ve ülseratif kolit hastalığı gibi kronik bağırsak hastalıklarının tedavisi, safra yolları ve yemek borusuna ilişkin darlık sorununun bulunduğu hastalarda stent yerleştirilmesi gibi uygulamalar uzman ekipler tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Gastroenteroloji Bölümü olarak özverili bir ortamda saygılı, nazik ve mümkün olan en yüksek kalitede klinik sağlık hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Bölümümüzün ekip üyelerinin her birinin uzmanlık alanı ne olursa olsun hastalarımızın mümkün olan en iyi bakımı alması için çaba gösteriyor, eşsiz bir bakım ile sizleri karşılıyoruz.

Our Featured Gastroenterology Department Fields and Applications

Procedures Applied in Gastroenterology Department

gastroenterology

Physicians

This site is registered on wpml.org as a development site.