Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhastApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Genel Cerrahi Bölümümüzde modern tıp dünyasında kabul edilen tüm yöntemler uygulanmaktadır. Genel Cerrahi Bölümümüz güçlü doktor kadrosu ile deneyim ve bilgi birikimi birleştirerek dünya standartlarında hizmet vermektedir. Hastanemiz bilimselliği ileri teknoloji ile birleştiren donanımı ve altyapısı ile özellikle genel cerrahi alanında önemli ameliyatlara imza atmaktadır.

Genel Cerrahi Bölümü oldukça geniş bir alanı kapsar. Bu nedenle bölümümüz birçok disiplin ile iş birliği içinde çalışmaktadır. Diğer yandan genel cerrahi hastalarının büyük bölümünü çeşitli tipte kanser vakaları oluşturur. Bu hastalar için tanı, ameliyat ve sonraki tedavi aşamalarının planlanmasında bölümümüz, gastroenteroloji, radyoloji/girişimsel radyoloji, patoloji, medikal ve radyasyon onkolojisi ile işbirliği içinde çalışmaktadır. Diğer yandan genel cerrahinin bir diğer ilgi alanı travmatolojidir. Bu nedenle bölümümüz ortopedi, nöroşirurji, üroloji, kalp ve damar cerrahisi bölümleriyle de birlikte hareket etmektedir.

Tiroid iyi huylu hastalıkları ve kanserleri ilgilendiren endokrin cerrahisi, memede iyi huylu tümörlerin ve meme kanserlerinin cerrahisi; karaciğer, safra yolları, safra kesesi ve pankreası ilgilendiren hepato-pankreato-biliyer sistem cerrahileri; yemek borusu, mide, ince ve kalın bağırsak ile makat bölgesini ilgilendiren kanserler, safra kesesi taşları ve fıtıklar, anorektal hastalıkların cerrahisi ve kalıcı kilo kontrolü sağlayan obezite cerrahisi hastanemizde deneyimli ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Başarılı cerrahi sonuçların elde edilmesi diğer bölümler ile olan uyumlu ilişki ve güncel teknolojiyle donatılmış alt yapıyla yakından ilişkilidir. Genel Cerrahi Bölümümüz bu gerçekten hareketle farklı alanlarda uzmanlaşmış kadrosu ile hizmet vermektedir. Bölümümüz, kanıta dayalı uygulamalar ile yola çıkmakta ve hastaların tercihlerine saygılı bir şekilde etkili tedavi yöntemleri sunmaktadır.

Öne Çıkan Genel Cerrahi Uygulamalarımız

Genel Cerrahi Biriminin Alanına Giren Hastalıklar

genel-cerrahi

Doktorlar

This site is registered on wpml.org as a development site.