Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhatsApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Genel (Dahili ve Cerrahi) Yoğun Bakım Ünitemizde, ciddi hayati risk taşıyan hastalarımız tedavi görmektedir. Genel Yoğun Bakım Ünitemizde tedavi gören hastalarımızın hayati riskinin en aza indirgemek için yüksek kalitede ekipman, personel uzmanlığı ve hijyen konularına büyük önem verilmekte, hastalarımız ünitemizde son teknolojiye sahip cihazlarla 24 saat gözetim altında tutulmaktadır.

Ünitemizde yatan tüm hastalarımıza ileri düzey laboratuvar tetkikleri, dijital röntgen çekimleri ve ultrasonografi tetkikleri yapılmakta bunun yanı sıra ekipman desteği ile bilgisayarlı tomografi ve manyetik rezonans hizmetleri sunulmaktadır. Ayrıca ünitemizde yataklarda solunum cihazları, ileri teknolojik monitörizasyon sistemleri ve gerektiğinde anında kullanılabilen böbrek makineleriyle sürekli diyaliz gibi mekanik ve farmakolojik yaşam destekleri hazır bulunmaktadır.

Yoğun Bakım Ünitemiz hayati risk taşıyan hastalara sağladığı yaşamsal desteği çok yönlü bir ekip çalışmasıyla mümkün kılmaktadır. Tüm yoğun bakım süreci boyunca hastalarımıza güler yüzlü, dinamik ekibimizle hizmet sağlıyor, daima hem hastalarımızın hem de hasta yakınlarımızın yanında yer alıyoruz.

Öne Çıkan Genel Yoğun Bakım Ünitesi Uygulamalarımız

genel-yogun-bakim-unitesi

Doktorlar

This site is registered on wpml.org as a development site.