Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhatsApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Göz Hastalıkları Bölümümüz, hem yetişkin hem de çocuk hastalarımızın göz problemleriyle ilgilenmektedir. Göz Hastalıkları Bölümümüzde vitreo-retinal hastalıklar, katarakt-refraktif cerrahi, oküloplastik cerrahi, glokom, sarı nokta hastalığı tanı ve tedavisi, refraksiyon-kırma kusurları, şaşılık, pediatrik oftalmoloji, prematüre retinopatisi, retina ve kornea hastalıkları gibi alanlarda hizmet verilmektedir.

Göz ile ilgili hemen her uygulamanın yapılabildiği ameliyathanemizde; alanında uzman başarılı cerrahi ekibimiz hizmet vermektedir. Ayrıca göz hastalıkları bölümümüzde prematüre bebeklerin retina kontrolü yapılmaktadır. Bunun yanında hastanemiz Prematüre Retinopatisi Tanı Merkezi ile bu alanda öne çıkmaktadır. Bölümümüzde ultrasonografi, bilgisayarlı görme alanı testleri, göz anjioları ve elektrofizyolojik testler yapılmakta, tetkik ünitelerimizde göz tansiyonu ölçümü için en güncel cihazlar kullanılmaktadır.

Bölümümüzde glokom (göz tansiyonu), şaşılık ve retina dekolmanı ameliyatları yanı sıra glokom tanısı konan hastalarımızın bölümümüzde düzenli kontrolleri yapılmaktadır. Gereken hastalarımız için görme alanı, açının OCT ve Scheimflug topografi ile değerlendirilmesi, glokom OCT, optik diskin fotografik takibi ve pakimetri incelemeleri ile tedavisi planlanmaktadır. Cerrahi tedavi gereken hastalarda glokom cerrahisi, glokom implantları ve YAG lazer iridotomi uygulamaları hastanemizde başarıyla uygulanmaktadır.

Hastanemizde göz muayenesinde kullanılan cihazlar birçok hastalığın kolayca tanınmasını sağlamaktadır. Bu sebeple hastanemizde göz muayenesi; deneyimli uzman kadromuz tarafından en ileri tetkik cihazları kullanılarak titizlikle gerçekleştirilmektedir. İleri teknolojinin tüm olanaklarını yetkin bir şekilde kullanabilen Göz Hastalıkları Bölümümüz, etik ve bilimsel değerlere bağlı kadrosuyla hizmet vermektedir. Bölümümüzde göz ile ilgili rahatsızlıkların tanı, tedavi ve takibi için hizmet verilmekte, ekibimiz yaşam kalitenizi iyileştirmek ve en üst düzeye çıkarmak için çalışmaktadır.

Öne Çıkan Göz Hastalıkları Bölümü Uygulamalarımız

Çocuk Göz Sağlığı

Glokom (Göz Tansiyonu Tanı ve Tedavisi)

Katarakt

Medikal Retina Tanı ve Tedavisi Retina Hastalıkları (OCT- FFA)

Kornea Hastalıkları

Kontakt-Lens

Orto-Keratoloji

Göz İçi İltihapları

Göz Estetiği

goz-hastaliklari

Doktorlar

This site is registered on wpml.org as a development site.