Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhatsApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Dünya standartlarında son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmış olan Kalp Sağlığı Merkezi, Türkiye’de birçok ilke imza atmış deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir. Kalp sağlığı alanında bir referans olarak gösterilen merkezimiz, her türlü kalp ameliyatını başarıyla uygulayabilmekte, hastalarımızın gereksinim ve beklentilerine hızlı bir şekilde yanıt verebilmektedir.

Kalp sağlığı konusunda bütüncül bir yaklaşıma sahip olan Kalp Sağlığı Merkezimizde, birçok tıbbi birimin bir arada çalışması neticesinde girişimsel kardiyoloji uygulamaları gerçekleştirilmektedir. Hastanemizde kalp sağlığını korumak, kalp hastalıklarını teşhis ve tedavi etmek amacıyla dünya standartlarında hizmet verilmektedir. Çocuklardan erişkinlere kadar her türlü kalp hastasına tanı ve tedavi imkanı sağlayan bölümümüzde; kardiyak rehabilitasyon, koroner yoğun bakım üniteleri ve anjiyo laboratuvarları kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Girişimsel kardiyoloji, non-invazif kardiyoloji (girişimsel olmayan kardiyoloji), elektrofizyoloji ve aritmi gibi uzmanlık alanları yanı sıra özellikle son teknoloji ekipmanlar kullanılarak uzman doktorlarımızca uygulanan minimal invaziv kalp ameliyatları merkezimizde başarıyla gerçekleşmektedir. Kardiyak kateterizasyon ve koroner anjiyografi, koroner anjiyoplasti, stent yerleştirme, kalp pili takılması (biventriküle, ICD) ve tüm acil uygulamalar konusunda merkezimiz hazır bulunmaktadır.

Kalp Sağlığı Merkezi olarak bizler, hastalarımızın ve ailelerinin yaşamlarını iyileştirmek için kanıta dayalı kardiyoloji bakımı sağlamayı taahhüt ediyoruz. Kalp rahatsızlıklarının bakımını hızlandırmak ve sağlığınızı güçlendirmek için gösterdiğimiz sürekli çabanın bir parçası olarak, her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz.

Öne Çıkan Kalp Sağlığı Merkezi Uygulamalarımız

Kardiyoloji Poliklinik Hizmetleri

Kardiyoloji Bölümünde Girişimsel Tanı ve Tedavi Yöntemleri

Cerrahi Müdahaleler

Kalp Sağlığı Merkezi

Doktorlar

This site is registered on wpml.org as a development site.