Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhatsApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Kan Transfüzyon Merkezi, hastanemizde yatan hastaların kan ve kan ürünü ihtiyaçlarını hızlı ve güvenli bir şekilde üstün teknoloji olanaklarıyla sağlamaktadır. Merkezimiz kan ve kan ürünü işleme kapasitesine sahip bir bölümdür.

Hastanemizde transfüzyon hizmetleri kan bankacılığı ve transfüzyon tıbbı ile ilgili ulusal mevzuat kapsamında yürütülmektedir. Ayrıca merkezimizde görev alan ekibimiz Sağlık Bakanlığı tarafından düzenlenen Kan Bankacılığı ve Transfüzyon Tıbbı Sertifikalı Eğitim Standartları uyarınca yetkilendirilmiş eğiticiler tarafından görevlendirilmiştir. Hastanemizde transfüzyon hizmetlerinin yürütülmesi multidisipliner bir ekip ve yaklaşımla sağlanmaktadır. Merkezimiz hem fiziki hem fonksiyonel hem de idari bakımdan 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Kan Transfüzyon Merkezimizde transfüzyon merkezi ilgili mevzuat kapsamında acil haller dışında kan bağışı kabul edilmemekte, ihtiyaç olan kan bileşenleri Kızılay Marmara Bölge Kan Merkezi’nden tedarik edilmektedir. Merkezimizde özel kan bileşenlerin hazırlanması ve kan bileşeni stok yönetimi yanı sıra immünohematolojik testler yapılmaktadır. 

Öne Çıkan Kan Transfüzyon Merkezi Uygulamalarımız

Kan Transfüzyon Merkezi

Doktorlar

This site is registered on wpml.org as a development site.