Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhatsApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Kardiyoloji Bölümümüz; kalp sağlığını korumak, kalp hastalıklarını teşhis ve tedavi etmek amacıyla dünya standartlarında hizmet vermektedir. Çocuklardan erişkinlere kadar her türlü kalp hastasına tanı ve tedavi imkanı sağlayan bölümümüzde; kardiyak rehabilitasyon, koroner yoğun bakım ve anjiyo laboratuvarları bulunmaktadır. Kalp krizi, kalp yetmezliği, kalp ritim ve ileti bozuklukları, kalp kapağı hastalıkları, periferik damar hastalıkları, aort damarı hastalıkları, hipertansiyon, hiperkolesterolemi ve doğumsal kalp hastalıkları Kardiyoloji Bölümümüzde başlıca tanı ve tedavisi yapılan rahatsızlıklardır.

Girimsel kardiyoloji, non-invazif kardiyoloji (girişimsel olmayan kardiyoloji), elektrofizyoloji ve aritmi gibi uzmanlık alanları yanı sıra özellikle son teknoloji ekipmanlar kullanılarak uzman doktorlarımızca uygulanan minimal invaziv kalp ameliyatları bölümümüzde başarıyla gerçekleşmektedir. Kardiyak kateterizasyon ve koroner anjiyografi, koroner anjiyoplasti, stent yerleştirme, kalp pili takılması (biventriküle, ICD) ve tüm acil uygulamalar konusunda hastanemiz Kardiyoloji Bölümü hazır bulunmaktadır.

Kardiyoloji Bölümümüz uzmanlaşmış kadrosu ile hizmet vermektedir. Bölümümüz, kanıta dayalı uygulamalar ile yola çıkmakta ve hastaların tercihlerine saygılı bir şekilde etkili tedavi yöntemleri sunmaktadır. Kalp rahatsızlıklarının bakımını hızlandırmak ve güçlendirmek için gösterdiğimiz sürekli çabanın bir parçası olarak, her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz.

Öne Çıkan Kardiyoloji Bölümü Alanları ve Uygulamalarımız

Kardiyoloji Poliklinik Hizmetleri

Kardiyoloji Bölümünde Girişimsel Tanı ve Tedavi Yöntemleri

kardiyoloji
This site is registered on wpml.org as a development site.