Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhatsApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Klinik Psikoloji Bölümümüz, zihinsel ve davranışsal olarak psikolojik zorluklar yaşayan kişilere yönelik profesyonel hizmet sunmaktadır. Anksiyete, depresyon, psikoz, kişilik bozukluğu, yeme bozuklukları, bağımlılıklar, öğrenme güçlükleri ve aile veya ilişki sorunları gibi konularda bölümümüzde tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.

Zihinsel rahatsızlıkların analiz edilmesi, önlenmesi ve tedavi edilmesi aşamasında dikkatle çalışan psikologlarımız, ilk olarak danışanlarının istediği yaşam standartlarını yakalamalarını amaçlamaktadır. Çeşitli tedavi yöntemleri ile kişilerin güçlü ve zayıf yönlerini keşfetmesine yardımcı olan uzmanlarımız benlik duygusunun özümsenmesini ve kişilerin hayatlarında farkındalık yaratarak danışanlarının hayatlarını daha yaşanabilir hale getirmek için çabalamaktadır.

Psikologlarımız danışanları ile aralarındaki gizlilik ilkesinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedirler. Ayrıca bölümümüz onkoloji, obezite, plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi veya ihtiyaç duyulan diğer bölümlere yönelik hastanemizde yatan hastalarımıza ve yakınlarına tıbbi tedavilerine ek olarak psikolojik destek sağlamaktadır. Uzmanlarımız, bilimsel yöntem ve teknikleri kullanarak danışanlarımıza yardım eder, sorunlarının çözümlemenizde yardımcı olur. Klinik Psikoloji Bölümümüzde gerekli durumlarda psikiyatristlerimize yönlendirme yapılmaktadır.

Öne Çıkan Klinik Psikoloji Uygulamalarımız

Terapi Yöntemleri

Psikometrik Değerlendirmeler

klinik-psikoloji
This site is registered on wpml.org as a development site.