Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhastApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Koroner Anjiyografi Laboratuvarımızda kalp damarlarının X-ray ile görüntülenmesi sağlanmaktadır. Laboratuvarımızda gerçekleştirilen tüm çalışmalar uluslararası standartlara uygun teknolojik ekipmanlar ve alanında uzman kardiyoloji hekimleri denetimi altında yapılmaktadır.

Laboratuvarımızda kalp damarları içine radyo-opak boya maddesi verilerek, X-ray cihazı ile hızlı bir şekilde damarlar görüntülenmektedir. Görüntüleme sırasında hastalarımızın kalp damarlarındaki tıkanıklık derecesi tespit edilerek gerektiği takdirde uzman doktorlarımız tarafından balon/anjiyoplasti işlemi gerçekleştirilmektedir.

Koroner arter hastalığını düşündüren göğüs ağrısı (angina) gibi şikâyetlerin varlığı, açıklanamayan göğüs, çene, boyun veya kola vuran ağrılar, artan göğüs ağrısı (unstable angina), doğuştan kalp hastalığı varlığı, kalp yetmezliği, diğer damar problemleri ya da göğüs travmaları, cerrahi müdahale gerektiren kalp kapakçığı hastalığı gibi durumlarda hastalarımıza laboratuvarımızda koroner anjiyografi uygulanmaktadır.

Ayrıca hastalarımıza kalp dışı farklı bir ameliyat uygulandığında ve ameliyat esnasında kalp sorunu olma riski bulunuyorsa işlem öncesi koroner anjiyografi yapılabilmektedir. Bunun yanında laboratuvarımızda koroner anjiyografi işlemi öncesinde çoğunlukla elektrokardiyografi, ekokardiyografi ya da egzersiz testi gibi kalp testleri gerçekleştirilmektedir.

Reyap Hastanesi olarak özverili bir ortamda saygılı, nazik ve mümkün olan en yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Hastalarımızın mümkün olan en iyi sağlık hizmeti alması için çaba gösteriyor, eşsiz bir bakım ile sizleri karşılıyoruz. 

Öne Çıkan Koroner Anjiyografi Laboratuvarı Uygulamalarımız

koroner-anjiyografi-laboratuvarı
This site is registered on wpml.org as a development site.