Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhatsApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Koroner Yoğun Bakım Ünitemizde, kalp hastalığı açısından ciddi hayati risk altında olan hastalarımız takip edilmektedir. Ünitemizde hayati riski olan hastalarımıza anında müdahale edilebilmekte ve uzmanlarımız 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Ünitemizde kalp krizi geçiren ya da kalp krizi geçirme tehdidi altında olan hastalarımızın yanı sıra kalp rahatsızlığı nedeniyle şoka giren ve desteğe ihtiyacı olan, ritim sorunu yaşayan veya müdahale edilmeyi gerektiren ritim düzensizliği olan hastalar tedavi görmektedir. Ayrıca ünitemizde hastanemizde kalp dışı rahatsızlıkları nedeniyle tedavi gören ve bu tedavileri sırasında kardiyak açıdan yakından takip edilmesi gereken hastalarımız da tedavi edilmektedir. Bunun yanında kalp ameliyatı geçiren hastalarımız genellikle iki gün Koroner Yoğun Bakım Ünitemizde toparlanma süreçlerini geçirmektedirler.

Koroner Yoğun Bakım Ünitemiz son teknoloji ve modern cihazlarla donatılmış olup, ünitemizde her hastamız için hasta başı EKG, kan basıncı, nabız, kanın oksijen düzeyi, solunum kaybı, vücut ısısı ölçümleri devamlı olarak yapılmaktadır. Bu ölçümler senkronik olarak ana merkezden de izlenmektedir. Ünitemizde var olan elektro fizyoloji odasında ise her an ihtiyacı olan hastaya geçici pil uygulaması yapılabilmekte, bunun yanında solunum desteğine ihtiyacı olan hastalar da her an solunum aletine bağlanarak yakından takip edilebilmektedir.

Koroner Yoğun Bakım Ünitemiz hayati risk taşıyan hastalara sağladığı yaşamsal desteği çok yönlü bir ekip çalışmasıyla mümkün kılmaktadır. Tüm yoğun bakım süreci boyunca hastalarımıza güler yüzlü, dinamik ekibimizle hizmet sağlıyor, daima hem hastalarımızın hem de hasta yakınlarımızın yanında yer alıyoruz.

Öne Çıkan Koroner Yoğun Bakım Ünitesi Uygulamalarımız

koroner-yogun-bakim-unitesi
This site is registered on wpml.org as a development site.