Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhatsApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Medikal Dermatoloji Uygulamaları Merkezimiz saç ekimi ve uygulamaları, genel medikal estetik uygulamaları, cilt bakım uygulamaları, mezoterapi, botoks ve yüz dolgusu gibi işlemlerle ilgilenmektedir. Medikal dermatoloji uygulamaları hastalarımıza büyük avantaj sağlamakta, hastalarımız uzun iyileşme süreci gerektiren ameliyatlar yerine herhangi bir cerrahi işleme gerek kalmadan acısız ağrısız, hızlı etki gösteren çözümlere kavuşmaktadır. Merkezimizde yapılan işlemler sonrasında hastalarımız, kısa bir süre içerisinde günlük hayatlarına geri dönebilmektedir.

Kişinin isteğine bağlı olarak yapılan medikal estetik uygulamaları, hastanemizde dermatoloji uzmanlarımızın kontrolünde, uzmanlarımızın tavsiyesi ile uygulanabilmektedir. Merkezimizde hastalarımızın sağlığını önde tutarak, hijyen ve kaliteden ödün vermeden, hasta memnuniyetini ilk sıraya koyarak güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz. 

Medikal Dermatoloji Uygulamaları Merkezi olarak, yaşamınıza değer katmaya devam ediyor, sizleri önemsiyoruz. Alanında uzman doktorlarımız ve güncel teknolojik ekipmanlarımız ile Türkiye’de ve Avrupa’da kendisini kanıtlamış, güvenilir noktalardan biri olarak hizmet veriyoruz. “Sağlıklı güzellik” mottosuyla hareket eden merkezimiz, sürekli kendini ve hizmet kalitesini artırmak için sizler için çalışıyor.       

Öne Çıkan Medikal Dermatoloji Uygulamaları Merkezi Uygulamalarımız

Saç 

Lazer Tedavileri

Botoks Uygulamaları

Yüz Dolgu Uygulamaları

Cilt Gençleştirme Uygulamaları

Ameliyatsız Yüz Germe Uygulamaları

Göz

Burun

Yanak

Dudak

Çene-Gıdı

Meme-Göbek-Kalça-Popo

El

Ayak

medikal-dematoloji

Doktorlar

This site is registered on wpml.org as a development site.