Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhatsApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Meme ile ilgili hastalıkların bir merkezde, düzenli ve bu konuda deneyimli uzmanlar tarafından takip edilmesi hastalığın erken teşhis şansını artırır ve böylesine önemli bir hastalığın daha kolay tedavi edilmesi sağlanır. Meme Sağlığı Merkezimiz, meme kanseri tedavisinde hastalarımızın ihtiyaç duyduğu tüm tetkik ve tedavilere tek noktadan ulaşabilecekleri bir platform olarak hizmet vermektedir.

Merkezimiz meme sağlığı konusunda bilgi ve farkındalık oranını artırmayı amaçlamakta, merkezimizde; genel cerrahi, medikal onkoloji, patoloji, radyoloji, nükleer tıp, onkoplastik ve rekonstrüktif cerrahi dallarında uzman doktorlarımız ile hizmet sunmaktayız. Uzman doktorlarımızın yanı sıra meme sağlığı ve hastalıklarına yaklaşım konusunda uzmanlaşmış hemşirelerimiz de hem eğitim hem de hasta bakımı konusunda tecrübeleriyle merkezimizin önemli parçaları olarak ön plana çıkmaktadır.

Meme hastalıkları ve meme kanserinin tedavisinin yanı sıra, tedavi sırasında meme görünümünün korunmasına yönelik meme koruyucu cerrahi uygulamalarının yapıldığı merkezimizde, birçok hastanın meme kanseri tedavi sürecini daha kolay atlatması için psikolojik destek imkânı da sağlamaktayız. Ayrıca merkezimizde, meme kanseri hastalarımız için kişiye özel tedavi şeması oluşturmak amacıyla her hafta multidisipliner tümör konseyi toplanmaktadır.

Meme Sağlığı Merkezi olarak doğru tedavi planı sayesinde hastalarımıza daha uzun ve kaliteli bir yaşamın kapılarını açıyoruz.

Öne Çıkan Meme Sağlığı Merkezi Uygulamalarımız

Meme Kanseri Tanı Koyma Yöntemleri

Meme Kanseri Evreleme Uygulamaları

Meme Kanseri Tedavi Uygulamaları

meme-sagligi-merkezi

Doktorlar

This site is registered on wpml.org as a development site.