Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhatsApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Mikrobiyoloji Laboratuvarımızda gerçekleştirilen tüm çalışmalar uluslararası standartlara uygun teknolojik ekipmanlar ve alanında uzman hekimlerin denetimi altında yapılmaktadır. Mikrobiyoloji Laboratuvarımız bakteriyoloji ve viroloji alanları üzerine incelemelerde bulunmaktadır. Başka bir deyişle mikrobiyolojik çalışmalar hastalığı yapan mikroorganizmanın kendisini ya da mikroorganizmanın bazı yapılarını belirlemektedir.

Laboratuvarımızda, hastalıkların teşhis edilmesi adına hastalarımızdan alınan numunelerin uygun koşullarda tetkik ve tahlil edilmesi işlemleri gerçekleştirilmekte, hastaların kan ve her türlü doku örnekleriyle bulaşıcı hastalıkların tanısı ve takibinde yol gösterici testler yapılmaktadır. Doğru teşhis, doğru tedavi prensibiyle hareket ediyor, analizlerimizle her türlü tanı ve tedavinin etkinlik ve yan etkilerinin takiplerini bulguluyoruz.

Mikrobiyoloji Laboratuvarımızda, yürütülen çalışmalar tıbbi süreçler açısından kritik bir role sahiptir. Çıkan sonuçlar teşhis ve tedavi süreçlerini belirlemektedir. Dolayısıyla laboratuvarımızın en önemli önceliği kalite olup, test çalışmalarında uluslararası standartları izlemekteyiz. Verdiğimiz laboratuvar hizmetlerimizle, hayatınıza katkı sağlamayı amaçlıyor, çalışmalarımızı multidisipliner bir araştırma modeliyle sürdürüyoruz.

Öne Çıkan Mikrobiyoloji Laboratuvarı Uygulamalarımız

Mikroskobik İncelemeler

Hematolojik Tetkikler

TBC ve Moleküler Testler

Moleküler Testler

Serolojik Testler

Diğer Serolojik ve Virolojik Testler

Elisa Testleri

Kan Merkezi

Parazitoloji

mikrobiyoloji-laboratuvari
This site is registered on wpml.org as a development site.