Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhatsApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Onkoloji Merkezimiz, onkoloji alanında multidisipliner tedavi yaklaşımının bir çatı altında uygulanabildiği az sayıdaki sağlık kurumlarından biridir.Son teknolojiye sahip, onkolojik tanı ve tedavi uygulamaları ile donatılmış  Onkoloji Merkezimizde, tecrübeli ekibimiz ile bilimsel tıp kurulu liderliğinde tümör konseyi uygulamaları eksiksiz yapılmaktadır.

Onkoloji Merkezimizde; medikal onkoloji, cerrahi onkoloji, radyasyon onkolojisi, girişimsel radyoloji, kanserde ileri genetik tanı bölümlerimizin yanı sıra metaplastik meme cerrahisi,  jinekolojik onkoloji alanında uzmanlarımız bulunmaktadır. Ayrıca merkezimizde laparoskopik ameliyatlar ve onkolojik görüntüleme gibi branşlarımızla hastalarımızın ihtiyaçları eksiksiz karşılanmaktadır. Merkezimiz teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip etmekte, hastalarımıza; Varian TrueBeam, PET-CT, HIPEC, ileri laparoskopik ameliyatlar, kanserde ileri genetik tanı uygulamaları gibi en güncel tedavi seçeneklerini sunmaktadır.

Onkoloji Merkezimizde; kanser cerrahisi alanında açık ameliyatların yanı sıra invaziv cerrahi işlemler (kapalı, laparoskopik ameliyatlar)  için hizmet verilmektedir. Merkezimizde cerrahi tedavi yöntemlerine başvurmadan önce multidisipliner bir tanı süreci ile ilerlenmekte, sonuçlara göre bilimsel tıp kurulu liderliğinde cerrahi uygulamalara karar verilmektedir.

Onkoloji Merkezimiz sağlık hizmeti standartları, fiziki özellikleri, tıbbi cihaz parkuru ve teknik donanımı ile ön plana çıkmaktadır. Sağlığınızı geri kazanmanıza ve korumanıza yardımcı olmak için sizinle ve ailenizle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyoruz. Reyap Hastanesi olarak özverili bir ortamda, kesintisiz ve yüksek kalitede sağlık hizmeti sunuyoruz. Hastalarımızın mümkün olan en iyi sağlık hizmeti alması için çaba gösteriyor, eşsiz bir bakım ile sizleri karşılıyoruz.

Öne Çıkan Onkoloji Merkezi Uygulamalarımız

Onkolojik Tanı

Cerrahi Onkoloji

Medikal Onkoloji

Radyasyon Onkolojisi

Girişimsel Radyoloji

Jinekolojik Onkoloji

Kanser Türleri

onkoloji-merkezi
This site is registered on wpml.org as a development site.