Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhatsApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Ortopedi ve Travmatoloji Bölümümüz kas ve iskelet sisteminin hastalıkları ve bu alanların cerrahi ve cerrahi dışı tedavileri ile ilgilenmektedir. Kas ve iskelet sisteminin her türlü travmatik yaralanmalarının yanı sıra bu sistemdeki doğumsal ya da zaman içinde ortaya çıkan bozukluklar Ortopedi ve Travmatoloji Bölümümüzce tedavi edilmektedir. Bölümümüzde her türlü ortopedik rahatsızlığın yanı sıra, kas-iskelet sistemi tümörleri, ayak sağlığı ve diz, omuz cerrahisi gibi özel dallarda da hizmet verilmektedir.

Bölümümüz fizik tedavi ve rehabilitasyon branşı ile birlikte koordineli bir şekilde çalışmakta, tüm tedavi süreci hastalarımıza özel tasarlanmaktadır. Hastanemizde deneyimli uzman kadromuz ile el cerrahisinden protez cerrahisine kadar geniş bir alanda hizmet sunulmaktadır.

Ortopedi ve Travmatoloji Bölümümüzde verilen tüm sağlık hizmetleri; bilimsel veriler ışığında tıptaki son gelişmelere uygun olarak, profesyonel ve nitelikli bir şekilde, hasta memnuniyeti esas alınarak gerçekleştirilmektedir. Kurulduğu günden beri hasta haklarına saygılı hizmet politikası ile hareket eden Reyap Hastanesi; hastalarımızın tıbbi problemlerini, kendilerini mutlu ve güvende hissedebilecekleri ev rahatlığı veren bir ortamda çözümlemektedir. 

Öne Çıkan Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü Uygulamalarımız

Eklem Cerrahisi

Artroskopik Cerrahi (Kapalı Eklem Cerrahisi)

Çocuk Ortopedisi ve Travmatolojisi

Travmatoloji

El Cerrahisi

Ayak ve Ayak Bileği Cerrahisi

Kireçlenme (Artroz) 

ortopedi-ve-travmatoloji

Doktorlar

This site is registered on wpml.org as a development site.