Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhastApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Bölümümüzde, psikolojik ve psikiyatrik desteğe ihtiyacı olan yetişkin, çift ve ailelere psikoterapi ve danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Hizmetlerimiz, alanında uzman psikiyatristler tarafından, çeşitli terapi modelleri kullanılarak farklı gereksinimlere yanıt verecek şekilde sunulmaktadır.

Psikiyatri Bölümümüzde psikiyatrist ve psikologlar bir arada çalışmakta, belirlenen tedavi programları, danışanın ihtiyacına göre şekillenmektedir.  En etkin şekilde uygulanan tedaviler, psikologlar tarafından uygulanan kişilik testleri, zeka testleri ve nöro-psikolojik testlerle desteklenmektedir.

Hastanemizde şizofreni, bipolar bozukluk (manik depresyon), depresyon, panik bozukluğu, yaygın anksiyete bozukluğu, obsesif-kompulsif bozukluk, sosyal fobi, özgül fobi, travma sonrası stres bozukluğu, somatoform bozukluklar, dissosiyatif bozukluklar, Alzheimer ve diğer tür demanslar, alkolizm ve diğer madde bağımlılıkları, internet ve kumar bağımlılığı, uyku bozuklukları, anoreksiya ve bulimiya gibi yeme bozuklukları, cinsel işlev bozuklukları ve başta sınırda (borderline) kişilik bozukluğu olmak üzere kişilik bozuklukları tedavi edilmektedir.

Psikiyatri Bölümümüz, mevcut en iyi bakımı almanızı sağlamaktadır. Kapsamlı ruh sağlığı değerlendirmeleri ve tedavileri, deneyimli hemşireler ve sosyal hizmet uzmanları hastanemizde hazır bulunmaktadır. Ayrıca hastanemizin yataklı servislerinde tedavi gören hastalarımızın iyilik halini sağlamaya yardımcı olacak şekilde bölümümüz gelen taleplere yanıt vermektedir. Uzmanlarımız, bilimsel yöntem ve teknikleri kullanarak danışanlarımıza yardım eder, sorunların çözümlenmesinde yardımcı olur. Psikiyatri Bölümümüzde gerekli durumlarda Klinik Psikoloji Bölümüne yönlendirme yapılmaktadır.

Öne Çıkan Psikiyatri Bölümü Uygulamalarımız

psikiyatri

Doktorlar

This site is registered on wpml.org as a development site.