Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhastApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Dünya standartlarında son teknoloji cihazlar ve en güncel tedavi yöntemleriyle hareket eden Radyoloji Bölümümüz, hastanemizin son derece geniş kapsamlı birimlerinden biridir. Hastalıkların tanı sürecinde ses, radyo dalgaları ve X ışınları ile görüntüleme teknolojilerinden yararlanan Radyoloji Bölümümüz hastalarımızın tedavi sürecinde görüntüleme teknikleri eşliğinde invaziv prosedürler uygulamaktadır.

Radyoloji Bölümümüz hastalarımızı ilgilendiren pek çok tıbbi kararın verilmesinde hayati bir rol üstlenmektedir. Dolayısıyla bölümümüz hastalarımızın tedavisi süresince diğer tüm branşlarımız ile aktif iş birliği içinde çalışmaktadır. Radyoloji Bölümümüz 1.5 T MR, 128 dedektörlü BT, dijital flat panel anjiografi, dijital mamografi, dijital röntgen, son teknoloji ultrasonografi cihazları ve her biri kendi alanlarında uzmanlaşmış güçlü bir radyoloji kadrosuyla hizmet vermektedir.

Hastanemizde tamamen dijital teknoloji ile çalışan sistemlerden elde edilen görüntüler yine dijital ortamda sağlıklı bir şekilde arşivlenmektedir. Ayrıca bölümümüzde görüntüleme uygulamalarında hasta konforu ön planda tutulmakta, çocuk dostu doz uygulamaları ile bebek ve çocuk hastaların görüntüleme işlemleri güvenle yapılmaktadır. Radyoloji Bölümümüzde görüntüleme yöntemleri ve tedavi uygulamaları alanında en iyi hizmeti, kaliteyi ve sonuçları sağlamayı taahhüt ediyoruz. Yaşamınızın evresi ne olursa olsun Reyap Hastanesi sizi tanıyan, sizinle ilgilenen ve sizi önemseyen doktorlar ve en güncel tanı yöntemleriyle karşınızda. 

Öne Çıkan Radyasyon Bölümü Uygulamalarımız

radyoloji
This site is registered on wpml.org as a development site.