Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhatsApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Robotik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimiz kişilerde farklı olarak gelişebilen fonksiyon ve hareket kayıplarının tedavileri ile ilgilenmektedir. Kas-iskelet ve sinir sisteminde oluşan hastalık, travma, ağrılı durumlar ya da doğuştan gelen akut ve kronik sorunların tedavisi ve rehabilitasyon süreçleri merkezimizde uygulanmaktadır.

Klasik yaklaşımlar ile yeni teknolojik yaklaşımların bir sentezi şeklinde en üst düzeyde tedavi imkânı sağlayan merkezimiz, ağrı enjeksiyonları, proloterapi ve PRP gibi tedavilerin de uygulandığı bütüncül bir tedavi yaklaşımını hastalarımıza sunmaktadır. Ayrıca merkezimizde, hastanemizin diğer bölümlerinde (yoğun bakım, kardiyoloji, göğüs hastalıkları, nöroloji, ortopedi ve kalp-damar cerrahisi) çeşitli nedenlerle tedavi gören ve özellikle cerrahi operasyon geçiren hastalarımıza da fizyoterapi programı uygulanmaktadır.

Merkezimizde fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında günümüzün en ileri ve güvenli teknolojik yöntemleri uygulanmaktadır. Özellikle robotik yürüme ortezi ve koşu bandı kombinasyondan oluşan lokomat tedavisi yürüyemeyen hastalarımız için kullandığımız cihaz parkurumuzdaki en yetkin uygulamalar arasındandır. Robotik lokomat terapisi uygulamamız MS, Serabral Palsi, felç, spiral kord hasarı, travmatik beyin hasarı gibi nörolojik hastalık ve hasarın rehabilitasyonunda önemli rol oynamaktadır.

Robotik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimiz çocukluk döneminden yetişkinliğe kadar farklı yaş gruplarındaki fonksiyon ve hareket kayıpları için tanı ve tedavi işlemlerini başarıyla gerçekleştirmektedir. Reyap Hastanesi olarak, deneyimli hekim kadromuzla ve kadromuzun kanıta dayalı tıp uygulamalarını temel alarak sunduğu tedavi seçenekleriyle yanınızdayız. 

Robotik Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Alanları ve Uygulamaları

Tedavi Yöntemleri

robotik-fizik-tedavi

Doktorlar

This site is registered on wpml.org as a development site.