Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhatsApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Bölümümüz kadın ve erkek her yaş grubunda oluşan böbrek, üreter, mesane ve üretra hastalıklarıyla ilgilenmektedir. Uzman doktor kadromuz tarafından teşhis edilen hastalıklar, uygun medikal ve modern cerrahi uygulamaları ile başarılı bir şekilde tedavi edilmektedir.

Erkek üreme sistemi ve üriner sisteme ilişkin hastalıkların yanı sıra erkeklerin anatomik veya fizyolojik nedenlere bağlı bozukluklarının teşhis ve tedavisinin yapıldığı Üroloji Bölümümüzde uzman doktorlarımız ve deneyimli sağlık çalışanlarımız görev almaktadır. Diğer yandan üroloji sistemi, özellikle erkeklerde üreme ve boşaltım sistemini kapsar. Kadınlarda ise Üroloji Bölümü daha çok boşaltım sistemi hastalıklarını ele almaktadır. Ancak kadın hastalarımız için mutlaka üreme sistemi ile boşaltım sistemleri bir bütün haline incelenmesi gerekmektedir. Bu nedenle hastanemizde üroloji ve kadın hastalıkları uzmanlarımız birlikte çalışmaktadır.

Kamera sistemi ile böbrek taşı tedavisi (retrograde intrarenal cerrahi-RIRIC), kapalı böbrek taşı ameliyatı (PNL sistemi),  flexible üreteroskop yardımı sayesinde holmium laser ile böbrek taşı kırma ve ESWL operasyonu (taş kırma) Üroloji Bölümümüzde gerçekleştirilen uygulamalar arasındadır. Bunun yanı sıra hastanemizde en güncel teknolojik yöntemler ile teşhis edilen hastalıklar; endoskopik uygulamalar, açık veya laparoskopik cerrahi operasyonlar ile tedavi edilmektedir.

Bölümümüzde ürolojik kanser hastalarının tedavisinin yanı sıra kanserin erken teşhisi için uygulamalarımız bulunmaktadır. Üroloji Bölümümüzde güncel bilimsel bilgilerin ışığında, en son teknolojik cihazları kullanarak geniş ve deneyimli kadromuzla kesintisiz ve eksiksiz bir şekilde hizmet veriyoruz.

Öne Çıkan Üroloji Bölümü Alanları ve Uygulamalarımız

Üroloji Bölümü Erkek Hastalıkları

Üroloji Bölümü Kadın Hastalıkları

Üroloji Bölümü Çocuk Hastalıkları

Üroloji Bölümü Cerrahi İşlemler

Ürololoji Bölümünde Uygulanan Testler ve Görüntüleme Yöntemleri

uroloji
This site is registered on wpml.org as a development site.