Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhastApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemiz, yenidoğan bebeklerimizde görülmesi muhtemel sorunlara doğru ve hızlı şekilde müdahale etmekte ve yaşama şanslarının artırılmasına yönelik çalışmaktadır. Erken doğan bebekler için ünitemizde, anne karnındaki koşulların dışarıda yaratılması ve gelişmelerini tamamlamaları sağlanırken, sağlık sorunu olan bebeklerin ise acil müdahaleleri gerçekleşir ve bebeklerimiz ünitemizde sürekli izlenir.

Ünitemizde ileri teknoloji ürünü solunum cihazları ve kuvözler, bebeklerimizin konforunu bozmadan uygulanan görüntüleme sistemleri (trasfontanel USG, EKO, EEG monitorizasyonu ve grafi çekilmesi), yaşamsal işlevlerin yakından izlendiği monitorizasyon olanakları bulunmaktadır. Yenidoğan bebeklerimiz için optimal ısı ve nem, ışık ve gürültü düzeyini içeren şartların sağlanmasının yanı sıra hijyen ve sterilizasyon kurallarının maksimum düzeyde uygulanması Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemizin öne çıkan özelliklerinin başında gelmektedir. 

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemiz, multidisipliner yaklaşımıyla kritik bebeklere 7 gün 24 saat yaşamsal destek veren teknoloji ile donatılmış olup, tecrübeli doktor ve hemşire kadrosu ile hizmet vermektedir. Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemizde sadece hastanemizde doğan bebekler değil, aynı zamanda yoğun bakım ihtiyacı olan ve başka bir kurumda doğmuş olan bebekler de kabul edilmektedir. Enfeksiyon kontrol önlemleri açısından ise ünitemiz anne ve baba dışında ziyaretçilere kapalıdır.

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitemiz, hayati risk taşıyan bebeklerimize sağladığı yaşamsal desteği çok yönlü bir ekip çalışmasıyla mümkün kılmaktadır. Tüm yoğun bakım süreci boyunca bebeklerimize güler yüzlü, dinamik ekibimizle hizmet sağlıyor, daima hem hastalarımızın hem de hasta yakınlarımızın yanında yer alıyoruz. 

Öne Çıkan Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi (Neonatoloji) Uygulamalarımız

yenidogan-yogun-bakim-unitesi-neonatoloji

Doktorlar

This site is registered on wpml.org as a development site.