GENEL BİLGİLER

Görev Yeri:

Esenyurt, İstanbul


Çalışma Şekli:

Tam Zamanlı


GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Reyap Hastanesi İstanbul; 12 katlı, 35.000 m2 kapalı alana sahip olup; İstanbul, Trakya ve yurtdışından gelecek hastalara hizmet verecek kapasite, donanım ve teknik özellikleri ile üniversite hastanesi olmak üzere inşa edilmiştir. Reyap Hastanesi İstanbul’da tüm tanı ve tedavi işlemleri, akademik tıbbi kadro ve ileri teknolojideki tıbbi cihazlar ile sağlamaktadır.

Modern hastanecilik ve otelcilik hizmetlerinin gereği olan her türlü altyapı ve konforun bulunduğu hastanede 4 adet corner suit CIP, 21 adet suit vip, 148 adet standart hasta odası, 77 yoğun bakım yatağı bulunmakla birlikte, 275 yatak kapasitesine ulaşmaktadır. Modern alt yapı ile donatılmış hastanede, 11 adet ameliyat salonu ile hastalarına sağlık hizmeti sunmaktadır.

Anti bakteriyel zemin ve duvar döşemeleriyle kaplanan hasta odalarında, enfeksiyon riskinin sıfıra indirilmesi amacıyla hiçbir eşya zemine sabitlenmemiştir. Hasta odaları tüm hastane genelinde olduğu gibi %100 şartlandırılmış ve iklimlendirilmiş taze hava ile beslenen fan-coil sistemi ile donatılmıştır.

Genel hastane olarak tüm branşlarda hizmet verecek Reyap Hastanesi İstanbul’da Obezite Merkezi, Onkoloji ve Radyasyon Onkolojisi, Onkolojik Cerrahi, Genetik Hastalıklar Değerlendirme Merkezi, KVC, Dahiliye Yoğun Bakım, Cerrahi Yoğun Bakım, Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım, Koroner Yoğun Bakım ve Yeni Doğan Bakım üniteleri ile hizmet vermektedir.

Özel İstanbul Reyap Hastanesi‘ nde görevlendirilmek üzere, “Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı” aramaktayız.


İş Tanımı:

  • Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında ihtisas yapmış,
  • Branşıyla ilgili bilimsel gelişmeleri yakından takip eden,
  • Alanındaki tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda güncel yöntem, teknik ve teknolojilere hakim,
  • Hasta memnuniyetini ilke edinmiş,
  • Ekip çalışmasına uyumlu,
  • Hasta iletişimi kuvvetli,
  • Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek

Başvuru Formu

CV


Eğer CV'niz varsa, aşağıdaki alanı kullanarak dosyanızı yükleyebilirsiniz. Yoksa, metin alanını kullanarak kendinizi tanıtabilirsiniz.

Yüklemek için tıklayın veya dosyayı bu alana sürükleyin.

This site is registered on wpml.org as a development site.