Contact Us

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhastApp

0553 077 70 08

Let's Call You

El ve Mikrocerrahi Merkezimiz vücudumuzun omuzdan başlayıp parmak ucuna kadar uzanan ve üst ekstremite olarak isimlendirilen kısmı ile ilgilenmektedir. Merkezimiz travma ve çeşitli kazalara bağlı olarak meydana gelen el yaralanmalarının tedavisi olmak üzere, üst ekstremiteyi ilgilendiren ve cerrahi uygulama gerektirecek pek çok problemi tedavi etmektedir.

Ekibimiz, ortopedist, fizik tedavi ve plastik cerrahi temelli uzmanlardan oluşmakta; iş, trafik ve ev kazaları sonucu ortaya çıkan kısmen ya da tamamen kopmuş uzuvların dikilmesi, doğuştan gelen problemlerin giderilmesi ve cerrahi uygulama sonrası iyileşme süreçleri gibi kol bölgesini ilgilendiren tüm sorunları üstlenmektedir.

Merkezimiz uluslararası standartlarda, en güncel teknolojik imkânlar kullanılarak yapılandırılmıştır. Acil durumlarda 24 saat çalışan ameliyathanelerimiz, ameliyat sonrası yoğun bakım üniteleriyle, hasta tedavisi ve bakımını kesintisiz olarak yapmaktadır.

El ve Mikrocerrahi Merkezimiz sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için her zaman yanınızda. İşini iyi yapan uzman kadrosu ve teknolojik altyapısı ile güven, mutluluk ve sağlık veren bir merkez olarak el ve mikrocerrahi alanında fark yaratmaya devam ediyoruz.

Our Featured Hand and Microsurgery Center Applications

hand-and-microsurgery-center

Physicians

This site is registered on wpml.org as a development site.