Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhastApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Beslenme ve Diyetetik Bölümümüz uzman kadrosuyla, bireylere sağlıklı beslenme alışkanlığının kazandırılması amacıyla hareket etmektedir. Bölümümüz, kanıta dayalı uygulamalar ile yola çıkmakta ve hastanın tercihlerine saygılı bir şekilde etkili tedavi yöntemleri sunmaktadır.

Kronik hastalıklarda beslenmeden vejetaryen beslenmeye, çocukluktan yetişkinliğe, gebelikten emzirme dönemine ve yaşlılığa kadar geniş bir alanda beslenme ve diyet danışmanlığı veren bölümümüz, yeni ve bilimsel bilgilerle danışanlarına hizmet veriyor. Bölümümüz, kişiye özel beslenme programı uygulamaktadır, ayrıca süreklilik ve davranış değişikliği adına danışanlarımıza özel eğitimler verilmektedir.

Bunun yanı sıra  Beslenme ve Diyetetik Bölümümüz, hastanemizde tedavi gören hastaların, tedavi süreçlerinde ihtiyaç duyulduğu takdirde beslenme süreçlerini yönetmektedir. Obezite tedavisi için yapılan çeşitli bariatrik cerrahi uygulamaları öncesi ve sonrası da beslenme uzmanlarımız hastalarımız ile sürekli iletişimde kalıp, gerekli takiplerini gerçekleştirmektedir.

Beslenme ve Diyetetik Bölümümüzde ilk muayenede kişinin beslenme alışkanlıkları ayrıntılı olarak gözden geçirilmektedir. Kişilerin önce vücut yağ, kas, su oranı ve bedenindeki mevcut yağ dağılımı tespit edilmekte; ardından yaş, boy, cinsiyet, fiziksel aktivite ve kan bulguları doğrultusunda kişiye özel bir beslenme tedavisi planlanmaktadır.  Bütün bunlara ek, kişi düzenli olarak takip edilmektedir.

Öne Çıkan Beslenme ve Diyetetik Bölümü Uygulamalarımız

Kilo Verme

Özel Koşullar ve Beslenme

Yaşa Göre Beslenme

Davranışsal Yeme Bozuklukları

Hastalıklarda Tıbbi Beslenme Tedavisi

beslenme-ve-diyetetik

Doktorlar

This site is registered on wpml.org as a development site.