Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhatsApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Beslenme ve Diyetetik Bölümümüz uzman kadrosuyla, bireylere sağlıklı beslenme alışkanlığının kazandırılması amacıyla hareket ediyor. Bölümümüz, kanıta dayalı uygulamalar ile yola çıkıyor ve hastanın tercihlerine saygılı bir şekilde etkili tedavi yöntemleri sunuyor.

Kronik hastalıklarda beslenmeden vejetaryen beslenmeye, çocukluktan yetişkinliğe, gebelikten emzirme dönemine ve yaşlılığa kadar geniş bir alanda beslenme ve diyet danışmanlığı veren bölümümüz, yeni ve bilimsel bilgilerle danışanlarına hizmet veriyor. Bölümümüz, kişiye özel beslenme programı uyguluyor, ayrıca süreklilik ve davranış değişikliği adına danışanlara özel eğitimler veriliyor.

Bunun yanı sıra Beslenme ve Diyetetik Bölümümüz, hastanemizde tedavi gören hastaların, tedavi süreçlerinde ihtiyaç duyulduğu takdirde beslenme süreçlerini yönetiyor. Obezite tedavisi için yapılan çeşitli bariatrik cerrahi uygulamaları öncesi ve sonrası da beslenme uzmanlarımız hastalarımız ile sürekli iletişimde kalıp, gerekli takiplerini gerçekleştiriyor.

Beslenme ve Diyetetik Bölümümüzde ilk muayenede kişinin beslenme alışkanlıkları ayrıntılı olarak gözden geçiriliyor. Kişilerin önce vücut yağ, kas, su oranı ve bedenindeki mevcut yağ dağılımı tespit ediliyor. Ardından yaş, boy, cinsiyet, fiziksel aktivite ve kan bulguları doğrultusunda kişiye özel bir beslenme tedavisi planlanıyor ve kişi düzenli olarak takip ediliyor.

Öne Çıkan Beslenme ve Diyetetik Bölümü Uygulamalarımız

Kilo Verme

Özel Koşullar ve Beslenme

Yaşa Göre Beslenme

Davranışsal Yeme Bozuklukları

Hastalıklarda Tıbbi Beslenme Tedavisi

beslenme-ve-diyetetik

Doktorlar

This site is registered on wpml.org as a development site.