Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhatsApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Biyokimya Laboratuvarımızda gerçekleştirilen tüm çalışmalar uluslararası standartlara uygun teknolojik ekipmanlar ve alanında uzman hekimlerin denetimi altında yapılmaktadır. Doğru teşhis, doğru tedavi prensibiyle hareket ediyor, analizlerimizle her türlü tanı ve tedavinin etkinlik ve yan etkilerinin takiplerini bulguluyoruz. Aynı zamanda hastanemizin laboratuvarında, hastalardan alınan vücut sıvı ve doku örneklerinden çeşitli diğer bulaşıcı hastalıkların tanı ve tedavilerinde yol gösterici testler uyguluyoruz.

Laboratuvarımızda kanser ile ilgili hastalıkların teşhis ve tedavi süreçlerinde yapılan rutin testlerin yanı sıra; çeşitli kanser türlerine ait tümör belirteçleri, kalıtsal kanser genetik taramaları ve bağışıklık sistemi tedavisinde antikor cevabı tayini gibi özel çalışmalar da gerçekleştiriyoruz. Çok yönlü çalışma anlayışının benimsendiği laboratuvarımızda çeşitli enfeksiyon türlerinin niteliğini doğru ve güvenilir şekilde gerçekleştirirken bütünleşik tedavi anlayışımızla diğer tüm tıbbi branşlarla birlikte çalışarak hastalıklara çok yönlü bakış açısı sağlamaktayız.

Laboratuvarımızın en önemli önceliği kalite olup, test çalışmalarında uluslararası standartlar izlenmektedir. İç kalite kontrol programı ile test sonuçlarımızın doğruluğu, tekrarlanabilirliği uluslararası uygunluğu kontrol edilmektedir. Verdiğimiz laboratuvar hizmetlerimizle, hayatınıza katkı sağlamayı amaçlıyor, çalışmalarımızı multidisipliner bir araştırma modeliyle sürdürüyoruz.

Öne Çıkan Biyokimya Laboratuvarı Uygulamalarımız

biyokimya-laboratuvari
This site is registered on wpml.org as a development site.