Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhastApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Jinekolojik Onkoloji Bölümümüz, kadın üreme sisteminde görülen kanser türleriyle ilgilenmektedir. Kanser tedavisi, birçok uzmanlık dalının bir arada çalışmasını zorunlu kılar. Bu sebeple çeşitli branşlar, her türlü kanserle mücadele sırasında hastanemizde birlikte çalışmaktadır. Bölümümüzde medikal onkoloji, radyasyon onkolojisi ve IVF üniteleri ile birlikte değerlendirme yapılmakta; hastanemizde yer alan tümör konseyinde hastalarımızın tedavi yöntemi planlanmaktadır.

Jinekolojik Onkoloji Bölümümüzde kanser taraması, kanser erken teşhis ve tedavisine yönelik olarak pek çok uygulama gerçekleştirilmektedir. Yeterli bilgi ve deneyime sahip uzmanlarımız tedavi için gerekli olan hem açık cerrahide hem de laparoskopik ve robotik cerrahide başarılı ameliyatlara imza atmaktadır.

Jinekolojik kanserler içerisinde en sık rastlanılan hastalıklar, rahim ağzı, rahim ve yumurtalık kanserleridir. Rahim ağzı, rahimin vajene açılan kısmını oluşturur. Rahim ağzının hücresel dokusu rahimin hücresel dokusundan farklıdır. Bu nedenle gelişen kanserler, rahim kanserlerinden farklı bir gelişim ve yayılma özelliğine sahiptir. Jinekolojik Onkoloji Bölümümüzde; serviks kanseri, yumurtalık kanseri, rahim kanseri, vulva kanseri, vajinal kanser ve gebeliğe bağlı trofoblastik tümörler gibi tüm jinekolojik malignite vakaları tedavi edilebilmektedir.

Kanser Genetik Danışma ve Tanı Merkezimiz, Medikal Onkoloji ve yüksek teknoloji donanımlı Radyasyon Onkolojisi Ünitelerimiz ve jinekolojik kanserlerde deneyimli Patoloji Ünitemizle oluşturulan multidisipliner yaklaşımla, kanser tedavisi hastanemizde başarıyla planlanmaktadır. Teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ediyor, hastalarımıza True Beam, PET-CT, HIPEC, sitoredüktif cerrahi uygulamaları, ileri laparoskopik ameliyatlar, kanserde ileri genetik tanı uygulamaları gibi en güncel tedavi seçeneklerini sunuyoruz.

Öne Çıkan Jinekolojik Onkoloji Bölümü Uygulamalarımız

jinekolojik-onkoloji

Doktorlar

This site is registered on wpml.org as a development site.