Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhatsApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümümüzde, deneyimli kadromuz tarafından her türlü erişkin kalp ameliyatı başarıyla gerçekleştirilmektedir. Dünya standartlarında son teknoloji cihazlar ve en güncel tedavi yöntemleriyle hareket eden bölümümüz, kardiyak anestezi ekibi ve ileri yaşam destek cihazları ile donatılmış yoğun bakım üniteleriyle hasta güvenliğini en üst düzeyde tutmaktadır.

Koroner by-pass ameliyatları, kalp kapak tamiri veya yapay kapakla değiştirme ameliyatları, kalp tümörü ameliyatları ve aort anevrizma ameliyatları Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümümüzün gerçekleştirdiği başarılı ameliyatlar olarak ön plana çıkmaktadır. Bu ameliyatların yanı sıra tek başına karotis damar cerrahisi ve ihtiyaç durumunda bu operasyonla birlikte koroner by-pass ameliyatı birlikte yapılmaktadır. Ayrıca ileri düzeyde risk taşıyan aort anevrizmaları uygulamalarında, damar içi greftli stent (EVAR) tedavilerinde ve aort kapak darlığı olan hastalarda TAVI olarak adlandırılan kasıktan veya göğüs altında küçük bir kesi ile yapılan aort kapak değişimi de hastanemizde gerçekleştirilmektedir.

Bölümümüzde kalp ve damar cerrahları, kardiyologlar, invaziv kardiyologlar, damar cerrahları, kardiyak anestezistler, radyologlar, girişimsel radyologlar, nükleer tıp uzmanları, kardiyak yoğun bakım uzmanları, hemşireleri ve ekokardiyografi uzmanları multidisipliner bir yaklaşımla iş birliği içinde çalışmaktadır.

Yüksek teknoloji ve donanım, akıllı çözümler, özenle planlanan süreçler ve en önemlisi ekip çalışması Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümümüzün bir araya gelme prensiplerini oluşturmaktadır. Bu bakış açısı ile önümüze bakıyor, hizmet kalitemizi her zaman daha yukarı çıkarmak için çalışıyoruz.

Öne Çıkan Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü Uygulamalarımız

kalp-ve-damar-cerrahisi

Doktorlar

This site is registered on wpml.org as a development site.