Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhatsApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Kulak Burun Boğaz (KBB) Bölümümüz baş, boyun, kulak, burun ve boğazda meydana gelen rahatsızlıkların teşhis ve tedavisini gerçekleştirmektedir. Ameliyatları deneyimli ekibimiz tarafından başarıyla yapılmaktadır. Bölümümüzde hastalıkların poliklinik düzeyde tedavisi yapıldığı gibi, daha kapsamlı müdahale gerektiren cerrahi ve estetik işlemler de bölümüzde gerçekleştirilmektedir.

Bölümümüzde baş ağrısı, kronik nezle, sinüzitler, boğaz ağrısı, kulak çınlaması, akıntı, iltihap ve horlama, uyku apnesi gibi temel hastalıklar dışında baş ve boyun bölgesinde kitle tespiti, tiroid ve paratiroid hastalıkları ve tümör tespiti yapılmaktadır. Tükürük bezi hastalıkları ve tümörleri, baş boyun tümörleri, burun estetiği, işitme kayıplarının ve kulak zarının tedavisi gibi cerrahi müdahale gerektiren her türlü işlem Kulak Burun Boğaz Bölümümüzün alanına girmektedir. Ayrıca çocuklarda sık görülen bademcik ve geniz eti problemleri Kulak Burun Boğaz Bölümümüzün alanına giren hastalıklardır. Duyma bozukluğu tedavisi için ihtiyaç duyulan cihaz ya da protezlerin uygulaması da bölümüz tarafınca yapılmaktadır.

Yüz felci, kulak sinirlerinde yaşanan rahatsızlıklar ve estetik bozukluklar da Kulak Burun Boğaz Bölümüzün tedavisini başarıyla gerçekleştirdiği uygulamalar arasındadır. Tüm burun hastalıkları, deviasyon ameliyatları (septoplasti), fonksiyonel burun estetiği (septorinoplasti), burun eti ameliyatları (konka parsiyel rezeksiyonu/endoskopik konka bulloza açılması), nazal polip ve sinüzit hastalıklarıyla ilgili olarak tüm endoskopik cerrahi ve balonlu sinüs ameliyatı (fonksiyonel endoskopik sinüs cerrahisi), gözyaşı kanalı tıkanıklığı cerrahisi (endoskopik dakriosistorinostomi) Kulak Burun Boğaz Bölümümüzde gerçekleştirilmektedir.

Bölümümüz, deneyimli uzmanlarımız, titiz ve özverili görev anlayışı ile hareket eden hemşire ve teknisyenlerimiz tüm yaş grubu hastalara ihtiyaç dahilinde hizmet vermektedir. Deneyimli doktorlarımız, ameliyat sırasında olduğu kadar operasyon öncesinde ve sonrasında da sundukları hizmetlerin mükemmel bir düzeyde sürmesini sağlar.

Öne Çıkan Kulak Burun Boğaz Bölümü Alanları ve Uygulamalarımız

Ameliyatlar

kulak-burun-bogaz

Doktorlar

This site is registered on wpml.org as a development site.