Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhatsApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Nöroloji Bölümümüz sinir sistemi hastalıklarının teşhis, gözlem ve tedavisi hizmetlerini sunmaktadır. Beyin, omurilik, periferik sinirler ve kasları ilgilendiren hastalıklar bölümümüzün ilgi alanına girmektedir. Tam donanımlı yoğun bakım ünitesi olanakları ile ön plana çıkan bölümümüz, özellikle hızlı tanı ve tedavi gerektiren nörolojik hastalıklar konusunda uzman kadrosu ve teknolojik alt yapısıyla acil başvuru noktalarından biridir. Bunun yanında beyin damar hastalıkları için Radyoloji Bölümümüz, Nöroloji Bölümü ile entegre bir biçimde kesintisiz çalışmaktadır. CT, MR, PET-CT ve SPECT, anjiografi, nörolojik rehabilitasyon, girişimsel nöroradyoloji uygulamaları nörolojik hastalıkların teşhislerinde ve tedavisinde kullanılmaktadır.

Hastanemizde başta epilepsi ve bilinç bozuklukları olmak üzere çeşitli hastalıklarda tanıda önemli olan EEG laboratuvarı, uyku bozukluklarında kullanılan uyku laboratuvarı, sinir ve kas hastalıklarının tanısında kullanılan EMG, transkraniyal manyetik stimülasyon (TMS) laboratuvarı ve uyarılmış yanıtlar laboratuvarı (EVOK) Nöroloji Bölümümüzün belli başlı laboratuvarlarını oluşturmaktadır.

Nöroloji Bölümümüzde; migren ve diğer baş ağrıları, bel ve boyun ağrıları, baş dönmesi, beyin damar hastalıkları (inme), multiple skleroz ve diğer demiyelinizan hastalıklar, Alzheimer hastalığı ve diğer demansiyel sendromlar, Parkinson hastalığı, distoniler, diskineziler, esansiyel tremor, huzursuz bacak sendromu gibi hareket bozuklukları ve nörodejeneratif hastalıklar, epilepsi, myastenia gravis ve diğer nöromusküler hastalıklar, uyku bozuklukları, tuzak nöropatileri, periferik nöropatiler ve benzeri hastalıkların tanı ve tedavi süreçleri konusunda hizmet verilmektedir.

Yüksek teknoloji ve donanım, akıllı çözümler, özenle planlanan süreçler ve en önemlisi ekip çalışması Nöroloji Bölümümüzün bir araya gelme prensiplerini oluşturmaktadır. Uzman kadromuz ve prensiplerimize olan bağlılığımız ile geleceği şekillendiriyor, hizmet kalitemizi her zaman daha yukarı çıkarmak için çalışıyoruz.

Öne Çıkan Nöroloji Bölümü Alanları ve Uygulamalarımız

Bölümümüzde Yapılan Tetkik ve Girişimler

noroloji

Doktorlar

This site is registered on wpml.org as a development site.