Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhatsApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümümüz, bilimsel ve etik bakış açısıyla tüm plastik ve estetik cerrahi operasyonları, son teknolojik ekipmanlar ve doğru cerrahi yaklaşımlarla gerçekleştirmektedir. Ayrıca bölümümüzde doğumsal ve gelişimsel bozukluklar, deneyimli uzmanlarımız tarafından doğru ve etkin bir şekilde tedavi edilmektedir.

Uzman plastik cerrahlarımız; yüz gençleştirme, yüz germe (face lifting), burun estetiği (rinoplasti), kulak estetiği, çene ve yüz implantları, vücut şekillendirme, göğüs büyütme, küçültme, dikleştirme ve toparlama uygulamalarının yanı sıra genital organların şekil bozuklukları, uzuvların onarımı gibi plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahi kapsamına giren tüm gereksinimleri karşılıyor.

Bölümümüz, doğumsal anomaliler ve gelişimsel bozuklukların yanı sıra kaza sonucu oluşan yaralanmalar, enfeksiyon yaraları, tümörler ve çeşitli hastalıklar sonucu oluşan organ veya vücut kısımlarının yeniden işlev kazandırılması gibi pek çok alanda da çalışıyor. Kaliteli ve güvenilir her türlü dolgu, botulinum toksin ve mezoterapi ürünleri bölümüzde kullanılıyor. Teknolojik cihazlar ve kapalı cerrahi olanakları ile fark yaratıyoruz.

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümümüzde en güncel bilimsel bilgilerin ışığında, en son teknolojik cihazları kullanarak geniş ve deneyimli kadromuzla kesintisiz ve eksiksiz bir şekilde hizmet veriyoruz. Yılların bedenimizde bıraktığı izleri en doğal görünümüzü koruyarak tedavi ediyoruz. Bölümümüz en iyi haliniz için teknolojik ve modern imkanları kullanarak uzman kadrosuyla mükemmel olan için çalışmaktadır.

Öne Çıkan Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümü Uygulamalarımız

Yüz

Göz

Kulak

Yanak

Meme Estetiği

Kol-El- Karın-Kalça

Genital

Bacak-Ayak

Diğer

plastik-rekosntraktif-ve-estetik-cerrahi

Doktorlar

This site is registered on wpml.org as a development site.