IOLMaster 500

IOLMaster 500

Tedavisi Zor Gözlerin İleri Tekniklerle Ölçülmesi
Yoğun Katarakt
ZEISS IOLMaster 500, yoğun kataraktlarda diğer optik biyometri cihazlarının elde ettiğinden %20’ye kadar ulaşan oranlarda daha yüksek ölçüm başarısı elde etmektedir.
Bu başarının temelini oluşturan kompozit sinyal değerlendirmesi optik teknolojiyle ölçülebilen kataraktların oranını artırmakla kalmayıp, aynı zamanda sinyal gürültü oranı değerlerini büyük ölçüde artırmaktadır.
Refraktif cerrahi sonrası gözler ZEISS IOLMaster 500 lazerle görme düzeltimi operasyonu geçirmiş olan miyop ve hiperopik vakalar için özel olarak geliştirilmiş olan ve hiçbir klinik veri gerektirmemesi nedeniyle çok kullanışlı bir seçenek oluşturan Haigis-L formülünü içerir.
8 Stafilomlu, psödofakik ve silikonlu gözlerZEISS IOLMaster 500 stafilomlu, psödofakik ve silikonlu gözlerde bile görme aksı boyunca ölçüm yapar ve ilgili aks mesafesini üretir.

REYAP SAĞLIK GRUBU | İSTANBUL - ÇORLU

YAŞAM KALİTENİZİ YÜKSELTMEK İÇİN!

Konforlu Bakım

Suit oda, corner suit oda, özel hasta odası ve yoğun bakım yatakları ile birlikte hasta ve hasta yakınlarına üst düzey konfor sunmaktayız.

Uzman Tıbbı Birimler

Reyap Sağlık Grubu; tıptaki gelişmeleri takip eden, alanında uzman ve akademik hekim kadrosu ve deneyimli sağlık çalışanları ile 7 gün 24 saat uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.

Üst Düzey Kalite

Reyap Sağlık Grubu olarak, 2011 yılında Tekirdağ Çorlu’da hizmete giren ilk hastanesinin ardından, Ekim 2016’da Reyap Hastanesi İstanbul ile Esenyurt’ta üst düzey kalitede hizmetine devam ediyor.

Teknolojik Ekipmanlar

Tam teknik kapasiteye sahip, ileri teknoloji ürünü tıbbi cihazlar ile üstün nitelikli sağlık hizmeti sunuyoruz.

HEMEN RANDEVU AL

Hızlı randevu formu doldurduktan sonra tarafınıza en kısa sürede çağrı merkezi temsilcilerimiz geri dönüş yapacaktır.   

2

HASTANE

126

UZMAN DOKTOR

1200+

PERSONEL

45

TIBBİ BİRİM

500000+

YILLIK HASTA SAYISI

X