Bize Ulaşın

Çağrı Merkezi

0850 473 77 77

WhatsApp

0553 077 70 08

Sizi Arayalım

Tıbbi Onkoloji Bölümümüz kanser tanısı alan hastaların ilaçla tedavi süreçleri ve takip planları konusunda hizmet vermektedir. Hastalarımızın tedavi gereksinimlerine bağlı olarak bölümümüzde kemoterapi, immünoterapi, hormonoterapi, destek tedavisi, ağrı tedavisi, psikolojik destek ve beslenme hizmetleri sunulmaktadır. Hastanemizde kanser tanısı alan hastalarımızın tedavi ve izlem planları disiplinlerin ortak katılımı ile yapılan periyodik toplantılarda verilmektedir. İlgili cerrahi birim, radyoloji, patoloji, nükleer tıp, dahili birimler ve radyasyon onkolojisi bölümlerinin iş birliğiyle multidisipliner bir yaklaşım çerçevesinde hastanemizde hastalarımıza kapsamlı tedavi seçenekleri oluşturulmaktadır.

Hastanemizde her türlü tedavi yöntemi eğitimli, tecrübeli onkoloji hemşireleri, klinik psikologlar ve beslenme uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedir. Tüm tedavi süreci uzman doktorlarımızca bir bütün halinde izlenip koordine edilmektedir. Tıbbi Onkoloji Bölümümüz etkili dozlarda uygulanacak olan ilaç tedavisinin, aynı zamanda hastalarımızda oluşabilecek yan etkilerini kontrol altına alarak uygulamakta ve bu uygulamadan asla taviz vermemektedir. Ayrıca hastanemizde klasik kemoterapilerden farklı olarak tümörü hedef alan akıllı ilaç uygulamaları kişiye özel olarak uygulanmaktadır.

Tıbbi Onkoloji Bölümümüzde hastalarımız, etkin, modern ve kullanışlı hastane alt yapımızdan yararlanmakta, her türlü güncel tedavi seçeneğiyle sağlıklarına kavuşmaktadırlar. Bunun yanında hastalarımızın tedavi kararları verilirken, kanser teknolojisindeki ileri düzey görüntüleme teknikleri kullanılmakta ve uygulamalarımızı ileri düzey modern cerrahi yöntemlerle gerçekleştirmekteyiz.

Reyap Hastanesi olarak hastalarımıza mümkün olan en iyi sonuçları sunmak için en güncel ve etkili radyasyon tedavilerini ve teknolojilerini kullanmaktayız. Amacımız hastalığınızı kontrol altına almak, seyrini değiştirmek, semptomları nasıl azaltabileceğimizi belirlemek ve sizi sağlığınıza kavuşturmaktır.

Öne Çıkan Tıbbi Onkoloji Bölümü Uygulamalarımız

tibbi-onkoloji

Doktorlar

This site is registered on wpml.org as a development site.